life

آمار منتشر شده از نمونه‌های دوپینگ نگرانی‌هایی را برای بازی‌های المپیک توکیو به وجود آورده است.

جی پلاس، آمار ضد دوپینگ همچنان در آستانه المپیک توکیو زنگ خطر را به صدا در می‌آورد.

فارس نوشت؛ رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (WADS) اعتراف می‌کند که ویروس کرونا اختلالی در روند آزمایشات در سال ۲۰۲۰ ایجاد کرده اما او به دنبال این است که هر گونه چالشی در رویکرد بازی‌های توکیو را از بین ببرد.

آمار منتشر شده از دوپینگ نگرانی‌هایی را برای جنبش معتبر دوچرخه‌سواری (MPCC) ایجاد کرده است. در مجموع ۱۲ نمونه تخلف از دوپینگ در سال ۲۰۲۰ به ثبت رسیده است.

با توجه به نمونه‌های گرفته شده که در مقایسه با سال گذشته کمتر بوده باعث ایجاد نگرانی‌ در شرایط کرونا شده است. هرچند نمونه‌های گرفته شده به داده‌‌های ۵ سال قبل بسیار نزدیک است.

چندین چهره مطرح دوچرخه سواری نگرانی خود را در تور جهانی از کاهش کنترل دوپینگ اعلام کرده بودند. با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه‌های اعمال شده در اروپا اخذ نمونه‌های دوپینگ بهار امسال روند نزولی به خود گرفت.

تابستان امسال بنیاد ضد دوپینگ دوچرخه‌سواری از کاهش ۹۰ درصدی نمونه‌های خارج از مسابقه در زمان قرنطینه به خاطر کووید ۱۹ خبر داد.

اولیویه نیگلی رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ هفته گذشته درباره نگرانی‌های دوپینگ در بحران کرونا، گفته بود: ما در حال رصد وضعیت هستیم. باید لیستی از ورزشکارانی که می‌توانند در ماه‌های آینده به بازی‌های المپیک بروند را بررسی کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1483180 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ