sport

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با رد ادعای تراکتور در ارتباط با اقدام رشید مظاهری برای فسخ یک‌طرفه قراردادش به‌صورت غیرقانونی، درخواست این باشگاه تبریزی برای دریافت غرامت از این دروازه‌بان و استقلال را مردود اعلام کرد.

جی پلاس، در فاصله ۴۸ ساعت تا اتمام پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر، رای نهایی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری مبنی‌بر فسخ یک‌طرفه قراردادش به‌صورت غیرقانونی، اعلام شد.

مطابق اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون، فسخ یک‌طرفه قرارداد توسط رشید مظاهری موجه تلقی شده و مورد تایید  قرار گرفته است. همچنین قرارداد طرفین برای فصل جاری و فصل آینده به لحاظ عدم تعیین مبلغ، فاقد اعتبار است. بر همین اساس دعوای باشگاه تراکتور علیه رشید مظاهری و باشگاه استقلال مبنی‌بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت، مردود اعلام شد.

در نتیجه، رشید مظاهری که از مدتی قبل قرارداد داخلی خود را با باشگاه استقلال منعقد کرده و در تمرینات این تیم حضور داشت، می‌تواند با ثبت قراردادش از هفته دوم لیگ برتر برای تیم جدیدش به میدان برود تا به این ترتیب یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های حقوقی فصل نقل و انتقالات، بسته شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482437 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ