sport

ملی‌پوش استقلال اعتقاد دارد سرمربی این تیم، نظم بسیار خوبی را میان آبی‌پوشان ایجاد کرده است.

جی پلاس، مهدی قایدی درباره به ثمر رساندن نخستین گل ملی خود مقابل تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: خیلی خوشحالم برای تیم ملی کشورم بازی می‌کنم و افتخار این را دارم که پیراهن تیم ملی را بپوشم. تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین عملکرد را در تیم ملی داشته باشم. خیلی بابت این گل خوشحال شدم و نمی‌دانستم این شادی را چگونه توصیف کنم. کسی نمی‌دانست چقدر از درون خوشحالم. امیدوارم این موضوع همیشه تکرار شود و بیشتر دل مردم را شاد کنم.

وی درباره انتشار فیلم پدرش هنگام گلزنی به بوسنی تصریح کرد: حس عجیبی بود و هم خوب بود و هم ناراحت‌کننده. پدر و خانواده‌ام از من دور بودند و دوست داشتم پس از این گل کنارم باشند. از این فیلم تحت تأثیر قرار گرفتم و گفتم چرا آن را به تنهایی ببینم، به همین خاطر این فیلم را منتشر کردم.

مهاجم استقلال درباره شرایط این تیم با محمود فکری گفت: امسال خدا را شکر فصل را خوب و با پیروزی آغاز کردیم. چند روز دیگر هم با فولاد بازی داریم. امیدوارم نتیجه لازم را به دست بیاوریم و گام خیلی خوبی به سوی قهرمانی برداریم. آقا محمود نظم خیلی خوبی در تیم ایجاد کرده است. امیدوارم با این نظم و ارائه بازی‌های خوب، نتیجه لازم را کسب و دل هواداران را شاد کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482417
ارسال نظر

موضوعات داغ