life

هادی حجازی فر خبر داد؛

هادی حجازی‌فر از حل شدن مشکل لوکیشن برای سریال شهید باکری خبر داد.

جی پلاس، سریال «شهید باکری» قرار است به‌زودی با کارگردانی هادی حجازی‌فر جلوی دوربین برود، چند روز گذشته حجازی فر درخواست  کسب مجوز برای فیلمبرداری در یک منطقه نظامی داشت و امروز در صفحه مجازی خود نوشت :

سلام و عرض ادب
بسیار بسیار ممنونم از همه عزیزانی که توی این چند روز کمک کردند تا مقدمات حل مشکل لوکیشن فیلم فراهم شود. همچنین سپاس قلبی و صادقانه من به عنوان عضو کوچک گروه سریال شهید باکری از مجموعه درجه یک، عزیز و پر افتخار ارتش که رفتار و تواضع و همراهی شان هنوز برایم باورنکردنی است.

عزیزانی که علیرغم مشغله فراوان در اولین فرصت اجازه دیدار و گفتگو را فراهم کردند و با بزرگواری تمام و بدون کوچک‌ترین گله گذاری‌و اشاره‌ای به یادداشت من محل و لوکیشن مورد نیاز را در اختیار گروه قرار دادند. اگر بیم تفسیر‌های نابجا نبود در ستایش و ابراز ارادت به این عزیزان سطر‌ها می‌شد نوشت.

در نهایت ممنونم از فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران و حاج آقا حسنی بزرگوار که پیگیر برگزاری این جلسه شدند، همچنین امیر تقی خانی، سرهنگ مهدوی و .. به ویژه فرمانده عزیز و پر افتخار نیروی زمینی ارتش امیر حیدری که ما را به ادامه راه امیدوار کردند.
 

مشکل لوکیشن سریال شهید باکری حل شد

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482364
ارسال نظر