sport

کاوه رضایی پس از گلزنی در دیدار دوستانه دیشب و کسب پیروزی با تیم ملی گفت: «باید دیدارهایی مثل بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی باشد».

جی پلاس؛ مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید دیدارهای سطح بالایی مثل بازی با بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی قرار بگیرد.

ایلنا نوشت: کاوه رضایی درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: بازی خوب و سطح بالایی بود. امیدوارم در آینده هم چنین دیدارهایی در تقویم ما باشد. زیرا به تیم ملی کمک می کند و می توانیم هماهنگ تر شویم.

وی افزود: مطمئنا اگر از گروه خود بالا برویم و حتی به جام جهانی صعود کنیم، حریفان ما خیلی سطح بالا و بهتر از بوسنی هستند. امیدوارم فدراسیون فوتبال برنامه ریزی های بهتری در آینده داشته باش.همچنین بازی ها و اردوهای بهتری داشته باشیم و از فرصت های خود استفاده کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران تصریح کرد: خیلی خوشحال هستم که به تیم کمک کردم . همه تیم سعی کردیم صد در صد باشیم و مقابل بوسنی ضمن ارائه بازی خوب به برد برسیم. پیروزی در این دیدار خیلی مهم بود . خدا را شکر توانستیم این کار را انجام بدهیم.

رضایی اضافه کرد: همه بازیکنان تلاش کردند همدیگر را در دیدار با بوسنی رو به جلو هل بدهند تا بهترین بازی ممکن را انجام بدهیم. خدا را شکر نیمه اول به حریف موقعیت ندادیم و فرصت های خیلی خوبی هم داشتیم. در نیمه دوم هم از فرصت های خود استفاده کرده و توانستیم گل بزنیم. این بازی در آینده خیلی به ما کمک می کند. در هر مسابقه بهتر می شویم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481775
ارسال نظر