sport

باشگاه سایپا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در سایه عدالت در رسیدن به حق میزبانی و داوری برگزار شد.

جی پلاس، روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا اعلام کرد: «نارنجی پوشان روز جمعه 16 آبان ماه در حالی به مصاف پرسپولیس تهران رفتند که با چالش‌های عجیبی روبه‌رو بودند.

طبق برنامه‌های سازمان لیگ چندی پیش‌تر از این مسابقه، رسماً محل میزبانی دیدار افتتاحیه لیگ برتر بیستم اعلام شده بود و قطعاً حق مسلم سایپا بود تا بتواتد از امتیاز این میزبانی بهره‌مند شود.

در حالی که برخی از افراد با استفاده از ابزار رسانه‌ای و ارتباطی خود تا لحظات آخر به دنبال تغییر مکان میزبانی مسابقه بودند، بنا بر برقراری عدل و قدرت نیروهای امنیتی و انتظامی در برگزاری باشکوه مسابقات ورزشی و پیگیری‌های مدیریت، حق مسلم باشگاه سایپا ادا شد.

متاسفانه بعد از گذشت 72 ساعت از برگزاری افتتاحیه دهه سوم لیگ برتر فوتبال ایران، همچنان شاهد بد اخلاقی‌های رسانه‌ای هستیم و در شرایطی که می‌توان از جذابیت‌ها و زیبایی‌های فوتبال لذت برد، فضای رسانه‌ای فوتبال را به سمت و سوی دیگری سوق می‌دهد.

اعتراض علیه داوری این دیدار ناخود آگاه خاطره رفتارهای قدیمی به منظور اخذ امتیاز داوری را چه در کنار زمین و چه قبل از دیدارهای فوتبال را تداعی می‌کند.

در طول بازی نخست بارها شاهد اعتراض‌های شدید به تیم داوری بودیم که با توجه به کارشناسی داوری این رویداد که هر چند تمام صحنه‌ها امکان پخش از برنامه‌های تلویزیونی را نداشت، شاهد رعایت عدالت بودیم و از سوی دیگر در حالی که چندین روز قبل سازمان لیگ برنامه مسابقات و میزبان دیدارها را به صورت رسمی اعلام کرده است، برخی از دست اندرکاران از معلوم نبودن محل برگزاری دیدار افتتاحیه و بلاتکلیفی گلایه دارند که شاید دور از رفتار حرفه‌ای فوتبال باشد.

در پایان شرکت فرهنگی ورزشی سایپا از زحمات بی شائبه نیروی‌های امنیتی و انتظامی، تیم داوری و تمامی عزیزانی که در برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه پاس قوامین سهیم بوده‌اند، قدردانی می‌کند.»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481346 منبع: روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا
ارسال نظر