sport

سخنگوی فدراسیون فوتبال از اضافه شدن سه بازیکن لژیونر تا ظهر امروز به اردوی تیم ملی در بوسنی خبر داد.

جی پلاس، امیر مهدی علوی درباره آخرین وضعیت اردوی تیم ملی فوتبال ایران در بوسنی اظهار داشت: در ابتدا درگذشت استاد محمود یاوری که امروز خبر تاسف بار فقدان وی جامعه فوتبال و مردم را متاثر کرد تسلیت می گویم. قطعا جای خالی یاوری پر نمی شود و این ضایعه را به خانواده محترمش و همچنین محمد یاوری که خودش سال هادر تیم های ملی پایه کار کرده تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: کاروان تیم ملی شب گذشته وارد سارایوو شد تا خود را آماده برنامه های تمرینی و مسابقه دوستانه با بوسنی و هرزه گوین کند. در حال حاضر که ساعت حدود هشت صبح به وقت این کشور است بازیکنان در حال استراحت هستند. بعد از ظهر امروز اولین تمرین ما در بوسنی با حضور تمام نفرات برگزار می شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام بازیکنان لژیونر به جز علی کریمی، امیر عابدزاده و صادق محرمی در اردو حضور دارند و این سه بازیکن هم تا ظهر امروز به جمع ملی پوشان ملحق می شوند تا تیم ملی اولین تمرین خود را با حضور تمام نفرات در سارایوو انجام بدهد. روز چهارشنبه هم تمرین رسمی را در محل برگزاری بازی برگزار خواهد کرد و پنجشنبه هم این دیدار دوستانه انجام خواهد شد.

علوی ادامه داد: آقای اسکوچیچ هم برنامه هایی را تدارک دیده و از شب گذشته جلساتی هم با بازیکنان و کادرفنی داشته تا ان شالله برنامه های  مرتبط برای این بازی به بهترین شکل انجام شود و تیم ملی با آمادگی کامل مقابل تیم بوسنی و هرزه گوین قرار بگیرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481301
ارسال نظر

موضوعات داغ