sport

سرمربی گل گهر با داوری روبرو خواهد شد که چندی پیش با او درگیری لفظی پیدا کرده بود.

جی پلاس، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم گل گهر که در پنجره تابستانی نقل و انتقالات و پس از جدایی از سپاهان به این تیم پیوست روز جمعه به مصاف تیم قبلی خود یعنی سپاهان خواهد رفت و این موضوع تنها نکته و تقابل جالب این بازی نیست و انتخاب موعود بنیادی فر از سوی کمیته داوران برای قضاوت این مسابقه از نکات جالب دیگر این نبرد است.

ایلنا نوشت؛ آخرین حضور قلعه‌نویی روی نیمکت سپاهان مربوط به دیدار مقابل استقلال در جام حذفی بود که بازی را واگذار کرده و پس از آن از سمت خود استعفا داد و نیمکت طلایی پوشان را ترک کرد. قلعه‌نویی در جریان مسابقه به دلیل اعتراض به داور مسابقه که موعود بنیادی فر بود از کنار زمین اخراج شده و به سکوها رفت و پس از آن ویدیویی منتشر شد که در آن اعتراض شدیدی به قضاوت بنیادی فر داشت.

بیشترین اعتراض‌ها به تصمیم جنجالی بنیادی فر برای اعلام پنالتی به سود استقلال بود که طی برخورد شایان مصلح با مهدی قائدی گرفته شد و بازبینی تصاویر مربوط به آن صحنه نشان می‌داد تصمیم بنیادی فر اشتباه بوده و این اشتباح فاحش در نتیجه بازی سرنوشت ساز تاثیر مستقیم داشته است.

حالا قلعه نویی پس از آخرین بازی رسمی خودش تا به امروز، بازگشتش به مربیگری را هم با قضاوت بنیادی فر تجربه خواهد کرد و باید دید این بار هم کار طرفین به مجادله کشیده می‌شود یا نه.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1480265 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ