life

برنده اسکار بهترین بازیگری، در همکاری جدید خود با کارگردان «گلادیاتور» همراه می‌شود.

جی پلاس، به نقل از ورایتی، واکین فینیکس در فیلم جدید ریدلی اسکات به نام «کیتبگ» که درباره زندگی امپراتور فرانسه در قرن نوزدهم است، نقش «ناپلئون بناپارت» را بازی خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ این فیلم سینمایی بر داستان‌ اصلی ناپلئون و همچنین روابط ناپایدار او و همسرش ژوزفین تمرکز خواهد کرد.

ناپلئون در طول جنگ‌های انقلابی فرانسه رهبری کارزار‌های نظامی را بر عهده داشت و از سال ۱۸۰۴ تا ۱۸۱۴ امپراتور فرانسه بود و پیش از شکست در واترلو این کشور را در چندین جنگ رهبری کرده بود. او در ابتدا به جزیره آلبا و در نهایت به جزیره سینت هلنا تبعید شد. او در سال ۱۸۲۱ و در سن ۵۱ سالگی جان خود را از دست داد.

این پروژه سینمایی هنوز در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد و توسط شرکت قرن بیستم متعلق به دیزنی تولید خواهد شد. این پروژه توسط اسکات تهیه کنندگی و کارگردانی خواهد شد. او دیوید اسکارپا را برای نویسندگی فیلمنامه برگزیده است. اسکارپا و اسکات پیش از این در سال ۲۰۱۷ در فیلم سینمایی جنایی «همه پول‌های جهان» همکاری کرده بودند.

اسکات همچنین تولید فیلم سینمایی «آخرین دوئل» با بازی مت دیمون، آدام درایور و بن افلک را به پایان رسانده و قرار است، ساخت فیلم سینمایی «گوچی» با بازی لیدی گاگا، رابرت دنیرو و آل پاچینو را آغاز کند.

فینیکس در اسکار ۲۰۲۰ برای نقش آفرینی در فیلم سینمایی جوکر جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد. او سابقاً برای فیلم‌های «سر به راه باش»، «استاد» و «گلادیاتور» نامزد دریافت اسکار شده بود.

اسکات نیز برای فیلم سینمایی «گلادیاتور» نامزد اسکار بهترین کارگردان شده است. علاوه بر این او برای فیلم‌های «مریخی»، «تلما و لوئیز» و «سقوط شاهین سیاه» نامزدی در همین بخش را تجربه کرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476692 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ