sport

یک رسانه عراقی مدعی شد باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با باشگاه اف سی قطر است تا با دریافت مبلغی رضایت نامه هافبک عراقی اش را صادر کند.

جی پلاس، شب گذشته نشریه «استاد الدوحه» قطر مدعی شد بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولس به صورت رسمی با باشگاه اف سی قطر قرارداد امضا کرد و تا ساعات آینده این قرارداد رسما علنی می شود.

فارس نوشت؛‌ بلافاصله بعد از انتشار این خبر مدیر برنامه هافبک عراقی این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد رسن به قراردادش با پرسپولیس پایبند است و هیچ قراردادی امضا نکرده و فردا(امروز دوشنبه) به تهران می آید تا با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. همچنین رسول پناه، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس هم از پرداخت بخشی از پول این بازیکن خبر داد.

در همین راستا در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «البوابه» عراق خبر داد: انتقال رسن به باشگاه اف سی قطر قطعی نشده و این بازیکن امروز(دوشنبه) به تهران برمی گردد تا با سران باشگاه پرسپولیس درباره بندهای پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه اف سی قطر مذاکره کند.

باشگاه اف سی قطر پیشنهاد خوبی را به بازیکن و باشگاه ایرانی داده است. باشگاه پرسپولیس از باشگاه قطری درخواست کرده تا مبلغ موردنظر برای انتقال رسن به تیم را پرداخت کند. مذاکرات میان دو باشگاه همچنان در جریان است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476075 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ