sport

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: :از تیم ملی ازبکستان خاطره خوشی داریم و آن به صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 برمی گردد که در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست دادیم.

جی پلاس، احسان حاج صفی درباره اردوی مهرماه تیم ملی عنوان کرد:خیلی خوشحالم که با هماهنگی صورت گرفته،تیم ملی اردوهای خود را به رغم شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا آغاز کرد.ما دو مسابقه بسیار خوب و مفید در پیش داریم و امیدوارم کادر فنی نتایج مدنظرش را از این مسابقات بگیرد.

وی درباره رویارویی با ازبکستان گفت:دیدارهای ایران و ازبکستان از گذشته همیشه جذاب بوده اند.به طور حتم این مسابقه هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.آنطور که مطلع شدم مسابقه روز پنجشنبه با حضور تماشاگران برگزار می شود و بازی در حضور تماشاگران پس از چند ماه جالب توجه خواهد بود.

حاج صفی افزود:از تیم ملی ازبکستان خاطره خوشی داریم و آن به صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 برمی گردد که در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست دادیم.آن شب به نظرم یکی از شب های خاطره انگیز و فراموش نشدنی تاریخ فوتبال ایران بود که با حضور ده ها هزار تماشاگر در ورزشگاه و میلیون ها بیننده تلویزیونی موفق شدیم به پیروزی برسیم و به جام جهانی برویم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475293 منبع: سایت فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

موضوعات داغ