sport

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال و فوتسال بزرگسالان گفت: با توجه به جلسه فدراسیون که با باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت النصر پیش آمده، در زمان مقتضی به جمع شما ملحق خواهم شد.

جی پلاس، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به اعضای تیم ملی فوتسال گفت: به شما و کادر فنی خسته نباشید می گویم. این سفر برای اولین بار انجام می‌شود و به همراه تیم فوتبال با پرواز و مسیری اختصاصی عازم هستید. در واقع این امر تجربه جدیدی برای تیم های ملی ما است.

فارس نوشت؛ وی ادامه داد: با توجه به جلسه فدراسیون که با باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت النصر پیش آمده، در زمان مقتضی به جمع شما ملحق خواهم شد.

دبیر کل فدراسیون تاکید کرد: آمادگی و قدرت تیم ملی فوتسال ما در آسیا و جهان مشخص است. تا جایی که می دانم جام ملتها در کویت در زمان جدید اعلام شده برگزار می شود و فدراسیون در توان خود با اعتبار و با منابع محدودی که دارد، در این شرایط سخت تلاش می کند تا تدارکات لازم در موعد مقرر انجام شود. همه اینها در کنار غیرت و نبوغ شما است که از بین ۱۰۰هزار فوتسالی اینجا در تیم ملی هستید.

وی در پایان گفت: تلاش ما بر این بود تا با انجام هماهنگی های لازم ، پرواز به خوب و راحتی داشته باشید و برایتان در این سفر و بازی تدارکاتی آرزوی موفقیت دارم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1475020 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ