life

با اعلام رسمی از سوی اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود، به تعویق افتاد.

جی پلاس، پس از رای گیری از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود، به تعویق افتاد.

ایسنا نوشت؛‌ با اعلام رسمی از سوی "کی سوک لی" رییس اتحادیه تکواندو آسیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان، مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در بخش‌های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی)، کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو، چهارمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا، دهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سومین دوره آزاد آسیایی به تعویق افتاد و در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

 در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که ۳۰ تیرماه برگزار شد ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G۲)، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی (G۱) و یازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا (G۱) در سال ۲۰۲۱ را به‌دست آورد.

ایران در سال ۲۰۱۹ نیز میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ نیز قرار بود سومین مسابقات آزاد آسیایی (G۱) و دهمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا (G۱) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاد

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474401 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ