life

آفریده گفت: حقوق پرستاران بیمارستان‌های تأمین اجتماعی مانند پرستاران وزارت بهداشت ۵۰ درصد افزایش یافت.

جی پلاس، ابوالفضل آفریده مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی، درباره امتیازات در نظر گرفته شده برای کادر درمان بیمارستان‌های تأمین اجتماعی، اظهار کرد: در این چند ماه تلاش کردیم تا حقوق پرستاران بیمارستان‌های تأمین اجتماعی افزایش یابد و در این میان هفته گذشته در شورای حقوق دستمزد توانستیم موافقت اعضای شورای عالی دستمزد را جذب کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛‌ مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: حقوق پرستاران بیمارستان‌های تأمین اجتماعی مانند پرستاران وزارت بهداشت ۵۰ درصد افزایش یافت.

وی درباره مزایا و پاداش‌هایی که سازمان تأمین اجتماعی برای کادر درمان بیمارستان تحت نظر خود اختصاص داده است، گفت: به صورت مقطعی و موردی همچنین به روش‌های مختلف پاداش‌هایی را برای کادر درمان در نظر گرفتیم و از آن‌ها تقدیر کردیم، اما این را می‌دانیم که در مقابل فداکاری آن‌ها کم و ناچیز است.

آفریده درباره آمار کادر درمانی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی که درگیر کرونا هستند، تصریح کرد: ۵ هزار و ۷۵۹ نفر از کادر درمان بیمارستان‌های تأمین اجتماعی درگیر با کرونا شدند که از این آمار ۴ هزار و ۷۹۴ نفر بهبود یافتند و ۹۴۱ نفر در حال درمان هستند، همچنین ۲۴ نفر از کادر درمان به مقام شهادت نائل شدند.

درباره استخدام پرستاران در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی، گفت: بر اساس میزان نیاز مراکز درمانی و شرایط آن‌ها نیرو جذب می‌شود و در ۲۱ شهریور ماه که آزمون استخدامی برگزار شد، نیرو‌های جدید جذب می‌شوند. همچنین ظرفیت پذیرش ۳ نیروی جدید را داریم، البته آماری از داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی نداریم، اما می‌دانیم تعداد قابل توجهی هستند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1470614 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ