life

به گفته عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران کسانی که قصد خرید لاستیک خودرو دارند باید از طریق سایت فروش لاستیک اقدام کنند.

 

جی پلاس، احمد کریمی، دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران در گفتگو با ایسنا از چهار برابر شدن قیمت لاستیک در شرایط کنونی و پس از برداشتن ارز دولتی آن انتقاد کرد و گفت: «چرا باید قیمت یک حلقه لاستیک از واردات تا بازار داخلی بیش از دو برابر شود و نظارت دقیق و درستی روی تولید و واردات آن وجود نداشته باشد؟» حال در راستای نظارت بیشتر در بازار لاستیک نیز خسرو ابراهیمی‌نیا، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران از فروش لاستیک اینترنتی خبر داده است.

ایران جیب نوشت: در همین حال عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران در پاسخ به این پرسش که آیا فروش لاستیک هم سهمیه‌بندی شده است؟ به تجارت‌نیوز گفت: فروش لاستیک از این پس به شکل اینترنتی انجام می‌شود، یعنی فروش لاستیک دولتی دیگر مثل گذشته حضوری نیست و فروش حضوری لاستیک دولتی ممنوع شده است.

خسرو ابراهیمی‌نیا به این اقدام ممنوعیت فروش حضوری لاستیک دولتی اشاره کرد و گفت: این لاستیک‌ها براساس قیمت سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان فروخته می‌شود. خوشبختانه هیچ کمبودی در بازار لاستیک مشاهده نمی‌شود و هدف از فروش لاستیک اینترنتی نیز حذف دلالان در این بازار است.

او اظهار کرد: کسانی که قصد خرید لاستیک دولتی را دارند می‌توانند به سامانه مربوط به فروش لاستیک ( با توجه به اینکه هر صنعت لاستیک یک سایت فروش را به خود اختصاص داده است ) مراجعه کنند و با واریز پول لاستیک مورد نیاز خود را خریداری کنند. یعنی مردم با ثبت نام در سایت‌ها و درج مشخصات و محل زندگی می‌توانند لاستیک را در نزدیک‌ترین نمایندگی محل زندگی تهیه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1470050 منبع: ایران جیب
ارسال نظر

موضوعات داغ