jamee

برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مهلتی مجدد در نظر گرفته شده بود، که ساعت 24 امشب چهارشنبه به پایان می رسد.

جی پلاس، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: با توجه به اطلاعیه روز گذشته درخصوص اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا روز گذشته برای انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که متقاضیان بتوانند تا پایان وقت امروز چهارشنبه، ۱۹ شهریور نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

تمامی متقاضیان آزمون فوق ضرورت دارد که تا ساعت ۲۴ امروز و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه روز گذشته به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون روز پنج‌شنبه، ۱۳ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و تعداد ۴۲۴ هزار و ۲۷۶ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مجاز به انتخاب رشته شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468842 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ