sport

نواک جوکوویچ، تنیسور صربستانی از مسئولان برگزاری تنیس آزاد آمریکا عذرخواهی کرد.

جی پلاس، نواک جوکوویچ پس از اخراجش از مسابقات تنیس آزاد آمریکا به دلیل مصدومیت یکی از خط نگه‌داران در بازی برابر پابلو کارنیو گفت: این اتفاق مرا بسیار ناراحت کرده است. طبق اطلاعاتی که دریافت کرده‌ام حال آن داور خوب است و خدا را شکر می‌کنم.

تسنیم نوشت: نفر نخست تنیس حرفه‌ای مردان جهان اظهار داشت: متأسفم که چنین استرسی را روی او (خط نگه‌دار) ایجاد کردم. این کارم عمدی نبود. می‌خواهم  تجربه ناخوشایند محرومیت از تنیس آزاد آمریکا را به درس مهم زندگی‌ام تبدیل کنم. این موضوع می‌تواند باعث رشد و پیشرفت من در آینده شود.

جوکوویچ گفت: از مسئولان برگزاری تنیس آزاد آمریکا عذرخواهی می‌کنم. از خانواده و اعضای تیمم به دلیل حمایت‌های‌شان سپاسگذارم. همچنین قدردان هوادارانم هستم، زیرا همیشه از من حمایت کردند. تشکر و  عذرخواهی می‌کنم. این یک روز سخت برای همه بود.

این تنیسور صرب پس از آنکه در مسابقات تنیس آزاد آمریکا آخرین امتیاز گیم نهم ست اول را از دست داد، از سر خشم توپی را که در جیبش داشت، درآورد با قدرت تمام با راکت خود به آن ضربه زد. از شانس بد او توپ به صورت سهوی به گلوی یکی از خط‌ نگه‌داران انتهای زمین برخورد کرد و او از شدت ضربه نقش بر زمین شد.

جوکوویچ بلافاصله پس از این حادثه به سمت خط نگه‌دار رفت تا از او دلجویی کند. او سپس بحث و جدلی طولانی با داور وسط (روی تور) داشت که در نهایت منجر به اخراج وی از مسابقه به دلیل رفتارهای غیرورزشی شد. به این ترتیب جوکوویچ در حالی که در ست اول مسابقه‌اش مقابل پابلو کارنیو بوستا از اسپانیا، با نتیجه 5 بر 4 عقب بود، از ادامه مسابقه محروم و حذف شد. جوکوویچ آخرین تنیسور باقیمانده در دور چهارم اوپن آمریکا بود که سابقه قهرمانی در گرنداسلم‌ها را داشت. با حذف او، کارنیو بوستای سید بیستمی راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1468329 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ