sport

نمانیا گودلی هافبک میانی که تست کرونایش مثبت اعلام شد و بازی این تیم در لیگ اروپا را از دست خواهد داد.

جی پلاس، روز گذشته (چهارشنبه) اعلام شد که در دور جدید تست‌های کرونای به عمل آمده از بازیکنان سویا پیش از بازگشت آنها به تمرینات برای حضور در لیگ اروپا، نتیجه تست یک نفر مثبت بوده است.

باشگاه سویا هم با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را تأیید کرد، اما هویت این بازیکن را فاش نکرد. اکنون اما خود آن بازیکن در فضای مجازی هویتش را مشخص کرد. بازیکن تازه مبتلا به کرونا شده تیم فوتبال سویا نمانیا گودلی هافبک میانی صرب این تیم است.

گودلی با انتشار یک پیام در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی خودش را معرفی کرد و خاطر هواداران را از بابت وخیم نبودن اوضاعش آسوده کرد.

او در پیام ویدئویی که در توئیتر منتشر کرده است گفت که اگرچه تست کرونایش مثبت شده، اما هیچ یک از علائم این بیماری را ندارد.

بلافاصله پس از اعلام نتیجه تست گودلی، تمرینات تیم فوتبال سویا لغو شد و دو سری تست جدید کرونا از تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی گرفته شده است تا مبتلایان احتمالی بعد که با این بازیکن صرب تماس داشته‌اند، شناسایی شوند.

سویا دقیقه یک هفته دیگر باید در مرحله یک هشتم لیگ اروپا در آلمان به مصاف رم برود که نتیجه آن تک بازی تعیین‌کننده تیم صعودکننده به مرحله بعد خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1459988 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ