sport

احمد سعادتمند گفت: متاسفانه دشمنان استقلال که از هر فرصتی برای لطمه زدن به آرامش و همدلی این تیم استفاده می‌کنند، بعد از بازی با فولاد دست به انتشار شایعات منفی زدند که این موضوع را قویاً تکذیب کنم.

به گزارش جی پلاس،‌ احمد سعادتمند اظهار داشت: با همه توان مدیریتی‌ام از بازیکنان و کادر فنی حمایت می‌کنم. متاسفانه دشمنان استقلال که از هر فرصتی برای لطمه زدن به آرامش و همدلی این تیم استفاده می‌کنند، بعد از بازی با فولاد دست به انتشار شایعات منفی زدند که این موضوع را قویاً تکذیب کنم.

او افزود: با تمام وجود از کادر فنی استقلال و بازیکنان باتعصب این تیم حمایت می‌کنم. هنوز چیزی تمام نشده و درست است که کار در لیگ برتر سخت‌تر شده، اما فراموش نکنیم ما دو جام دیگر یعنی حذفی و آسیایی را هم در پیش داریم. ایجاد جو منفی ناشی از انتشار شایعات نه تنها مانع موفقیت ما در لیگ، بلکه مانع موفقیت ما در دو جام دیگر هم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: مجموعه تیم استقلال مجموعه‌ای متحد است که با قدرت به آینده نگاه می‌کند و حمایت هواداران از این تیم، اتحاد درونی باشگاه را هم تقویت می‌کند. از حامیان و صاحبان اصلی باشگاه که همانا هواداران عزیز هستند، می‌خواهم بیش از گذشته از تیم خودشان حمایت کنند و ایمان داشته باشند با همه وجود تلاش خواهیم کرد در یک تیم منسجم، تمامی مشکلات را برطرف نماییم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1452004 منبع: سایت رسمی باشگاه استقلال
ارسال نظر

موضوعات داغ