sport

رونالدو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است

هافبک آلمانی تیم فوتبال یوونتوس از هم‌تیمی پرتغالی‌اش تمجید و از آقای خاص به عنوان تأثیرگذارترین سرمربی‌ دوران حرفه‌ای خود یاد کرد.

به گزارش جی پلاس،‌ سامی خدیرا که بین سال‌های 2010 تا 2015 سابقه بازی کنار کریستیانو رونالدو در رئال مادرید را داشت، از این مهاجم 35 ساله تمجید ویژه‌ای کرد. این هافبک آلمانی در سال 2015 به یوونتوس پیوست و سه سال بعد، فوق‌ستاره پرتغالی به وی در جمع راه‌راه پوشان تورین ملحق شد.

خدیرا که هفتمین فصل همبازی بودنش را با کریس تجربه می‌کند، در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی گفت: کریستیانو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است. ما هفتمین فصل بازی کنار هم را تجربه می‌کنیم که پنج فصلش در رئال مادرید و دو فصلش در یوونتوس بوده است.

وی افزود: رونالدو به خاطر مهارت‌ها و جاه‌طلبی‌اش یکی از بهترین فوتبالیست‌هایی است که تاکنون جهان به خودش دیده است. او می‌خواهد همیشه برنده باشد، حتی اگر یک مسابقه درون تیمی در تمرینات باشد. کریس یک الگو برای تمامی مردم است.

هافبک 33 ساله و آلمانی راه‌راه پوشان تورین اظهار داشت: به دلایلی که گفتم رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست‌هاست. من خودم را می‌توانم خوش‌شانس فرض کنم چون هنوز در کنار کریستیانو بازی و تمرین می‌کنم.

خدیرا همچنین در تمجید از آقای خاص که در سال 2010 او را از اشتوتگارت به رئال مادرید آورد، خاطرنشان کرد: تأثیرگذارترین سرمربی و انسان برای من ژوزه مورینو بوده و این به خاطر اعتمادی بود که او به من داشت. بزرگترین گام دوران حرفه‌ای‌ من رفتن به رئال مادرید پس از جام جهانی 2010 بود.

وی گفت: مورینیو نکات فنی زیای به من آموخت و در کنار اعتمادی که به من داشت، باعث شد به عنوان یک انسان هم پیشرفت زیادی کنم. هنوز هم رابطه فوق‌العاده‌ای با ژوزه دارم و همچنان با یکدیگر در ارتباط هستیم و او را به عنوان یک انسان و یک سرمربی دنبال می‌کنم.

خدیرا که در ماه دسامبر 2019 زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد، این فصل تنها در 12 بازی سری A توانسته یوونتوس را همراهی کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1437127 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ