sport

زمین مجموعه ورزشی انقلاب به دلیل عدم داشتن پیمانکار این روزها به محل رویش گل تبدیل شده و بخش های مهم این زمین دچار قارچ زدگی شده است.

به گزارش جی پلاس،‌ چندی پیش در زمستان بود که استقلالی ها به دلیل عدم اجرای تعهدات به پیمانکار زمین مجموعه ورزشی انقلاب و بارش باران و برف هر روز مجبور بودند راهی زمین های مختلف در اقصی نقاط تهران شوند تا تمرینات خود را پیگیری کنند. حتی آبی پوشان یکبار در زمینی در منطقه 17 تهران تمرین کردند که مشکلاتی برای بازیکنان و کادر فنی به وجود آمد و باعث ناراحتی فرهاد مجیدی شد.

با پایان یافتن فصل سرما و عدم اجرای تعهدات باشگاه نسبت به پیمانکار قرارداد کارگران پیمانکاری با این باشگاه فسخ شد تا عملا زمین چمن به حال خود رها شود به خصوص که آبی پوشان به دلیل شیوع ویروس کرونا دیگر حق تمرین کردند نداشتند و این زمین به حال خود رها شده است.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب بر عهده امیر حسین فتحی است و او نیز این زمین را در اختیار باشگاه استقلال قرار داده ، آن هم زمینی که اگر استقلال بخواهد آن را اجاره کند باید سالانه رقمی حدود 600-700 میلیون تومان پرداخت کند اما حفظ و نگهداری زمین چمن و همچنین استخرها و اماکن این مجموعه بر عهده سازمان هایی است که آنها را در اختیار می گیرند. یعنی در واقع استقلالی ها مثل قبل باید برای این زمین یک پیمانکار داشته باشند تا برای انجام تمرینات از زمین محافظت کند اما حالا نه تنها این زمین به حال خود رها شده بلکه اگر قرار باشد تمرینات آغاز برای ادامه لیگ آغاز شود مشخص نیست مجیدی باید چگونه تیمش را  مهیای ادامه بازی ها کند.

تصاویر و فیلم های از زمین چمن مجموعه انقلاب نشان می دهد که بخش عمده ای از این زمین قارچ شده شده و بلند شدن چمن آن نیز باعث صدمه شدید به زمین شده است. ضمن آنکه بارش های متعدد چند وقت اخیر تهران و عدم رسیدگی به زمین باعث رویش گل در چمن شده است.

این تصاویر و فیلم را در زیر ببینید:

1

2

 

 

 

3

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1414788 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ