sport

باشگاه شانگهای شنهوا برای افزایش دستمزد ستاره نیجریه‌ای که به صورت قرضی در منچستر یونایتد بازی می‌کند پیشنهاد هنگفتی داده تا آینده این بازیکن نامشخص باشد.

به گزارش جی پلاس،‌ اودیون ایگالو بازیکن 30 ساله نیجریه‌ای به صورت قرضی از شانگهای چین راهی منچستر یونایتد شده است و عملکرد درخشانی را در ترکیب شیاطین سرخ از خود نشان داده است.

وی در 3 دیدار ابتدایی تیمش موفق به ثبت 4 گل شد تا به نوعی یاد و خاطره دوات یورک و اندی کول در این تیم برای هواداران زنده شود.

ایگالو که قرارداد قرضی‌اش تا پایان فصل با شیاطین سرخ اعتبار دارد، بسیار امیدوار است که بتواند قراردادش را با شیاطین سرخ دائمی کند اما حالا با پیشنهادی هنگفت از سوی تیم چینی مبنی بر افزایش دستمزد هفتگی‌اش به 400 هزار پوند مواجه شده است.

این اتفاق می‌تواند روی تصمیم ایگالو برای دائمی شدن قراردادش با تیم سولشر تاثیرگذار باشد و شاید رویای هواداران منچستر برای ادامه حضور این بازیکن نیجریه‌ای در فصل آینده نقش بر آب شود.

ایگالو پس از به ثمر رساندن اولین گل خود برای یونایتد در پیروزی 5-0 مقابل بروژ اظهار داشته بود: این همان چیزی است که من رویایش را داشتم. من آرزو داشتم که برای یونایتد بازی کنم و اولین گل خود را به ثمر برسانم. من برای این اتفاق بسیار خوشحالم.

قرارداد ایگالو در شانگهای شنهوا در تابستان سال 2021 به پایان می‌رسد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1391719 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ