life

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: ورودی برخی مکانها در استان کرمان با هدف جلوگیری از تراکم جمعیت و انتقال کرونا ویروس مسدود می شود.

به گزارش جی پلاس،‌ دکتر "عباس تقی زاده" در تشریح جزییات این خبر گفت: بر اساس مصوبه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد استانی مدیریت کرونا با توجه به تجمعات و حضور شهروندان در خارج از منزل مقرر شد شهرداری، میراث فرهنگی، محیط زیست، منابع طبیعی و سایر ارگانها نسبت به کنترل پارک ها و بوستان ها و مراکز گردشگری، پارک های ملی و جنگل ها، آبشار و سایر مناطق مستعدِ حضور، اقدام و در صورت لزوم نسبت به انسداد ورودی های خودرویی اماکن مذکور اقدام کنند.

وی افزود: گزارش روزانه اقدامات انجام شده دریافت و بررسی و در صورت نیاز تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی از اهالی استان کرمان درخواست کرد از سفر های نوروزی، حضور در مناطق گردشگری، آرامستانها، روستاها، کویر لوت، پارک ها و بوستانها و سایر مناطق و اماکن پرهیز کنند و تصریح کرد: برپاکردن چادر و اقامت در محوطه و محدوده اماکن و مناطق گردشگری، بوستانها و سایر مناطق ممنوع است.

تقی زاده با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه تصریح کرد: این مصوبه به فرمانداران استان ابلاغ شده است و با اختصاص خودرو گشت های نظارتی نیز تقویت شده اند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1388518 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ