jamee

فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف ۵۱۰ کیلوگرم حشیش در گرگان خبرداد.

به گزارش جی پلاس، سردار روح الامین قاسمی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی بی وقفه و بررسی های تخصصی موفق به شناسایی یکی از قاچاقچیان مواد افیونی شدند.

وی با بیان اینکه متهم ساکن یکی از استان های شرقی کشور بوده و در زمینه فروش مواد مخدر در وزن های بالا فعالیت داشته است، افزود: با تحقیقات فنی و تکمیلی پلیس مشخص شد این قاچاقچی قصد دارد مواد افیونی را توسط همدستش در سطح استان گلستان توزیع کند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، مخفیگاه متهم و همدستش در شهرستان گرگان شناسایی و طی هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و موفقیت آمیز هر ۲ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ماموران موفق شدند ۵۱۰ کیلو حشیش که در ۴۸۳ بسته جاسازی شده بود، کشف کنند.

قاسمی با اشاره به معرفی این ۲ قاچاقچی به مراجع قضائی، گفت: مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و آسیب های اجتماعی است و مقابله بی امان با سوداگران مرگ همواره از مطالبات مردم و مسئولان بوده لذا پلیس قاطعانه با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1301823 منبع: روابط عمومی پلیس گلستان
ارسال نظر

موضوعات داغ