life

فیلم‌برداری مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی «داوود میرباقری» از ۲۵ آذر ماه در کلوت‌های شهداد کرمان کلید می‌خورد.

به گزارش جی پلاس، نشست هماهنگی آغاز کار فیلم‌برداری مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی «داوود میرباقری» که قرار است از ۲۵ آذر ماه در کلوت‌های شهداد کلید بخورد، امروز ۷ آذر ماه به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان و با حضور مدیر تولید پروژه و سایر دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

سیدمصطفی آیت‌اللهی ‌موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در این جلسه با اعلام آمادگی استان مبنی بر همکاری جهت اجرای این مجموعه تلویزیونی عنوان کرد: استان کرمان به واسطه ظرفیت‌های طبیعی بالا، مورد استقبال گروه‌های مختلف فیلم‌برداری قرار دارد.

وی به ساخت بخش‌های از فیلم سینمایی «محمد (ص)» در کلوت‌های شهداد اشاره داشت و افزود: امکانات و هماهنگی‌های لازم برایساخت مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» نیز از سوی دستگاه‌های اجرایی استان صورت می‌گیرد.

پیمان جعفری مدیر تولید پروژه نیز به ارائه توضیحاتی از مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» در این جلسه پرداخت و با بیان اینکه این مجموعه سه بخش زندگی‌ سلمان فارسی و اتفاقات تاریخی در ایران، روم و حجاز را به تصویر می‌کشد، ادامه داد: کار نگارش و تحقیق این سریال ۲۰ سال است که توسط آقای میرباقری دنبال می‌شود و پروژه عظیم ملی، مذهبی ایرانی است که فیلم‌برداری آن ۶ سال زمان می‌برد.  

جعفری افزود: احتمالا ۳ مرحله تصویربرداری در کرمان خواهد بود و گروه فیلم‌برداری از ۲۰ آذر ماه کار خود را در این استان آغاز می‌کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1298497 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ