sport

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تمایلی به استفاده از دو بازیکن خارجی تیمش ندارد، ولی باشگاه ذوب‌آهن هنوز قرارداد این دو بازیکن را فسخ نکرده است.

به گزارش جی پلاس، علیرضا منصوریان چندی پیش به باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد که تمایلی برای ادامه همکاری با ابیابووی باکر و ماکولی کریسانتوس ندارد. با این وجود آنها همچنان در تمرین ذوبی‌ها حضور دارند، چرا که باشگاه ذوب‌آهن هنوز قراردادشان را فسخ نکرده و مراحل قانونی در این زمینه انجام نشده است.

این دو بازیکن برای فصل آینده هم با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد دارند و به مسئولان این باشگاه گفته‌اند که پول فصل آینده‌شان را هم می‌خواهند. این موضوع برای مسئولان باشگاه ذوب‌آهن تبدیل به یک چالش شده است و آنها در حال مذاکره با باکر و کریسانتوس هستند تا قرارداد این دو بازیکن را به صورت توافقی فسخ کنند.

مشکل دیگر در تیم ذوب‌آهن کمبود مهاجم است و ذوبی‌ها غیر از ارسلان مطهری مهاجم طراز اول دیگری را در اختیار ندارند. علیرضا منصوریان درصدد تقویت خط حمله تیمش برای نیم‌فصل دوم است، ولی گزینه ایرانی برای ذوبی‌ها وجود ندارد و کیفیت ضعیف کریسانتوس و باکر نیجریه‌ای و ضرر مالی در جذب آنها هم باعث شده است تا ذوبی‌ها نتوانند به سمت گزینه خارجی بروند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1298032 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ