sport

تورنمنت بین المللی کرواسی؛

سجاد مردانی نماینده تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست مقابل نماینده برزیل بازی را واگذار کرد و به مدال برنز بسنده کرد.

به گزارش جی پلاس، تورنمنت بین المللی کرواسی در حالی از صبح امروز (یک شنبه) با حضور 313 تکواندوکار در شهر "زاگرب آغاز شده است که تیم ملی تکواندو ایران با دو نماینده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده است. فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی به منظور ارتقاء رنکینگ المپیکی در این رویداد حضور پیدا کردند.

فرزان عاشورزاده در وزن 63- کیلوگرم و در یک شانزدهم نماینده کانادا را با نتیجه 34 بر2 شکست داد. فرزان در مرحله یک هشتم نهایی نیز با نتیجه 7 بر صفر نماینده ایتالیا را شکست داد و به مرحله یک چهارم راه یافت. در این مرحله فرزان به مصاف نماینده اسپانیا رفت و به دلیل آسیب دیدگی از ادامه مسابقات انصراف داد.

در ادامه این مسابقات و در وزن 87+کیلوگرم سجاد مردانی نیز پس از یک دور استراحت، موفق شد "ایوان بولانویس" از آلمان را با نتیجه 24 بر 3  شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.در این مرحله به مصاف نماینده برزیل رفت. مردانی در نیمه نهایی برابر "مایکون" برزیلی در حالی که ۴ بر ۲ پیش بود بازنده شد و برنز گرفت. مردانی در حالی که تا ثانیه ۲۱ راند سوم ۴-۲ از حریف خود جلو بود به دلیل تمارض حریف و تشخیص داور به حرکت خطا و اصابت مشتش به گردن نماینده برزیل  بازنده اعلام شد.

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

تورنمنت کرواسی 1G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1290746
ارسال نظر

موضوعات داغ