sport

حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تأکید کرد، تیمش فرصت و شانس زدن بیش از یک گل به تیم سایپا را داشته است.

به گزارش جی پلاس، حسین فرکی در پایان دیدار تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت: مسابقه سخت و دشواری بود. این شرایط هم برای ما و هم برای سایپا بود. هر دو تیم نیاز به پیروزی داشتند و می‌دانستیم سایپا تیم پرانگیزه‌ای است، هر چند آنها در شش بازی آخر چهار شکست و دو تساوی داشتند، اما دو تساوی ارزشمند مقابل سپاهان و شهر خودرو به دست آورده بودند. آنها امید داشتند با پیروزی در این بازی سه امتیاز را برای خود کنند و این انگیزه در تیم ما هم بود.

وی افزود: سعی داشتیم جریان بازی را از ابتدا به سود خودمان داشته باشیم. از تیم سایپا هم شناخت داشتیم و می‌دانستیم آنها با مربی جوان و باانگیزه‌ای چون ابراهیم صادقی دنبال چه چیزی هستند. آنها را خوب آنالیز کرده بودیم و اگر بچه‌ها دقت کرده بودند شاید می‌توانست تفاضل گل ما بهتر از این باشد. در نیمه اول که پیروزی با ما بود و در نیمه دوم می‌توانست شرایط برای ما بهتر باشد. سایپا چاره‌ای جز جبران گل نداشت و ما می‌توانستیم از این فرصت استفاده کنیم. البته می‌دانستیم که خط حمله سایپا خطرناک است که در این شرایط خط دفاعی و دروازه‌بان ما وظایف خود را به خوبی انجام دادند. خوشبختانه آن گل‌هایی که در بازی‌های قبل خورده بودیم، در دیدارهای اخیر تکرار نشده است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: برای ما اهمیت دارد که گل نخوریم و خط دفاعی ما باید این اعتمادبه‌نفس را کسب کند. باید این نگاه که تیم پیکان گل‌های زیادی می‌خورد، تغییر کند و این به مرور تغییر خواهد کرد. آمادگی تیم ما خوب است و باید شرایط بهتری را در جدول پیدا کنیم و خودمان را بالاتر بیاوریم و با این سه امتیاز شرایط بهتر شد که به استقبال هفته یازدهم برویم و 30 آبان ماه با تیم پارس جنوبی بازی داشته باشیم. البته لیگ بابت بازی تیم ملی تعطیل است که همین جا هم برای تیم ملی در بازی مقابل عراق آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

فرکی درباره مسائل داوری و اعتراض ابراهیم صادقی که معتقد بود پنالتی تیم سایپا گرفته نشده است، گفت: فکر نمی‌کنم داوری مشکلی داشته باشد و شاید منظور صادقی دقیقه 50 مسابقه بوده باشد که داور مسابقه به آن صحنه نزدیک بود. فکر نمی‌کنم خوب باشد که درباره داوری چه به ضرر ما باشد و چه به سود ما، صحبت کنیم. به‌هرحال این را باید به کارشناسان داوری بسپاریم و به نظرم آقای اکبریان هم در آن صحنه نزدیک و مسلط بود. حالا اینکه نظر آقای صادقی چیز دیگری بوده، برای من هم قابل احترام است. او مربی جوانی است و تیم خوبی هم درست کرده که باید به صادقی تبریک بگویم. با این حال من نظری درباره مسائل داوری ندارم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1288740
ارسال نظر

موضوعات داغ