sport

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: با نهایت احترامی که برای داوران قائلم باید بگویم تیم ما از اشتباهات داوری ضربه خورده است.

به گزارش جی پلاس، علیرضا منصوریان در نشست خبری  پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز، اظهار داشت: خوشحالم فوتبال بهانه‌ای است که هر سال دو بار می‌توانیم به تبریز بیاییم. بازی فردا بازی سختی برای ما خواهد بود، چرا که ماشین‌سازی مربی خوب و جوانی مانند رسول خطیبی دارد که دوست خوب من است. او تیم خوبی را جمع کرده است و بازی‌های خوبی هم از ماشین‌سازی دیده‌ایم.

وی در ادامه افزود: ما در هفته قبل نخستین بردمان را کسب کردیم و امیدواریم در بازی فردا هم به پیروزی رسیده و روندمان را ادامه دهیم. باید زیرک باشیم و از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده کنیم تا مانند دیدارهای قبل با ارائه بازی‌های خوب و تماشاگرپسند بتوانیم با امتیاز به اصفهان برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به جایگاه بد این تیم در جدول رقابت‌های لیگ برتر یادآور شد: در این مورد چند دلیل وجود دارد که یکی از آنها بی‌دقتی بچه‌ها در جلو و عقب تیم ماست. ما در هر بازی موقعیت‌های خوبی خلق می‌کنیم، اما نمی‌توانیم  از آنها بهره ببریم. بعد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در عقب زمین مشکل داشتیم که توانستیم این مشکلات را رفع کنیم. از سوی دیگر با تمام احترامی که برای داوران قائلم در بازی‌های‌مان مشکلات داوری داریم، علی‌رغم اینکه معتقدم باید شرایط را برای قضاوت بهتر داوران مهیا کنیم. ما واقعاً از داوری‌ها ضرر کرده‌ایم. دلیل دیگر هم این است که باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

منصوریان در واکنش یه این موضوع که آیا تیمش برای کسب حداقل امتیاز به تبریز آمده است یا نه، عنوان کرد: با تلاشی که بچه‌ها خواهند داشت به دنبال این هستیم که سه امتیاز این بازی را بگیریم. ما در هفته‌های گذشته آسیب‌دیده‌ایم و دیگر این فرصت را نداریم که بخواهیم خودمان و هواداران را اذیت کنیم.  در بازی فردا در ابتدا به دنبال کسب سه امتیاز خواهیم بود و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تیم‌های ذوب‌آهن و ماشین‌سازی زیر سایه تیم‌های بزرگ‌تر شهرشان یعنی سپاهان و تراکتور قرار دارند، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم به قدمت تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتور نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ماشین‌سازی تیمی قدیمی‌تر است و قبلاً در زمانی که عضو این تیم بودم در ورزشگاه تختی بازی می‌کردیم که ورزشگاه کاملاً پر می‌شد. شاید به این تیم کم‌توجهی شده باشد. تراکتور و ماشین‌سازی در یک مسیر و قطب فوتبال تبریز هستند. در واقع شاید کم‌لطفی شده و در زمانی که هر دو تیم در سطح پایین‌تر بودند و برای صعود به لیگ تلاش می‌کردند اگر ماشین‌سازی به لیگ برتر می‌آمد این تیم محبوبیت بیشتری پیدا می‌کرد. ما همین شرایط را در اصفهان داریم و بحث کوچک‌تری و بزرگ‌تری مطرح نیست، اما شاید منابع مالی متفاوت موجب این تفاوت در شرایط دو تیم شده است. سپاهان در لیگ برتر به قهرمانی رسیده و ذوب‌آهن هم در جام حذفی قهرمان شده است. فکر می‌کنم اگر آقای زنوزی بخواهد به اندازه تراکتور به ماشین‌سازی هم توجه کند این تیم می‌تواند شرایط بهتری داشته و جزو تیم‌های مدعی لیگ باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در رابطه با محرومان و مصدومان تیم خود افزود: ما تمام نفرات‌مان را برای بازی با ماشین‌سازی را در اختیار داریم. فقط یک بازیکن جوان را که سال گذشته کشف کرده بودیم به تیم ملی جوانان دادیم، بازیکنی که در بازی روز گذشته هم گل سوم تیم جوانان را به ثمر رساند. البته مهران درخشان‌مهر، مدافع چپ تیم‌مان مصدوم است و او را برای این بازی در اختیار نداریم. در آخر هم می‌خواهم از حمایت‌های کارخانه و مدیریت باشگاه تشکر کنم و مطمئن باشید روز‌های خوبی در انتظار تیم ماست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1288650
ارسال نظر

موضوعات داغ