sport

نایب‌رئیس فدراسیون کشتی گفت: ما از پشتوانه‌های خوبی برخورداریم و امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های موجود هر سال بهتر از گذشته نتیجه کسب کنیم.

به گزارش جی پلاس، حمید سوریان که همراه با تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی زیر 23 ایران در مسابقات جهانی بوداپست حضور داشت، بعد از قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در این رقابت‌ها اظهار داشت: تمام تیم‌ها با بهترین نفرات خودشان در مجارستان حضور داشتند و خدا را شاکریم که با توجه به تلاش مجموعه فنی و قهرمانان عزیزمان، تیم زیر 23 سال فرنگی کشورمان قهرمان دنیا شد. به همه مردم کشورمان این عنوان را تبریک می‌گویم.

وی در مورد عنوان ششمی سال گذشته که امسال به قهرمانی دنیا تبدیل شد، تصریح کرد: با توجه به پتانسیلی که بچه‌های تیم ملی ما دارند و تلاش شبانه‌روزی مجموعه فنی، اتفاق بزرگی را رقم زدند. امیدواریم که این روند رو به رشد ادامه‌دار باشد و شاهد این باشیم که در سال‌های آینده این موفقیت‌ها تداوم پیدا کند.

دارنده 7 مدال طلای کشتی فرنگی جهان در مورد رقابت نزدیک تیم ملی ایران با تیم‌های گرجستان و روسیه  برای قهرمانی گفت: تیم‌ها با همه توان‌شان در مسابقات شرکت کرده بودند چون در سال المپیک به سر می‌بریم. آنها از جوانان مستعد و توانمند خود استفاده کردند که به بهترین شکل ممکن از پشتوانه‌های‌شان برای المپیک بهره ببرند. نهایتا بچه‌های ما این شایستگی را داشتند که بارها موفق شدند سرود کشورمان در مجارستان نواخته شود و پرچم ایران به اهتزاز درآید.

سوریان افزود: از این افتخار به خودمان بالیدیم و احساس غرور کردیم. تمام کشورهایی که در مسابقات حضور داشتند بچه‌های ما را بابت دلاوری‌های‌شان تحسین کردند. ما از پشتوانه‌های خوبی برخورداریم و امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های موجود هر سال بهتر از گذشته نتیجه کسب کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1286761 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ