life

رئیس اتحادیه قنادان تهران با اشاره به اینکه قنادی‌های اینستاگرامی هم می‌توانند مجوز فعالیت بگیرند، از آن‌ها خواست تا برای اخذ مجوز به این اتحادیه مراجعه کنند.

به گزارش جی پلاس، علی بهره‌مند، در خصوص فعالیت قنادی‌های اینستاگرامی اظهار کرد: ما به عنوان اتحادیه قنادان تهران به هیچ وجه مخالف فعالیت در شبکه‌های اجتماعی نیستیم ولی نکته حائز اهمیت آن است که وقتی فردی در منزلش اقدام به پخت شیرینی و عرضه آن از طریق اینستاگرام می‌کند، بدلیل آنکه هیچ نظارتی بر فعالیت وی وجود ندارد، نمی توانیم از رعایت الزامات بهداشتی که باید در طبخ مواد غذایی و شیرینی‌ها مورد توجه باشد، اطمینان حاصل کنیم.

رئیس اتحادیه قنادان گفت: درخواست ما از علاقمندان به طبخ شیرینی این است که برای اخذ مجوز به این اتحادیه مراجعه کنند و ما قطعاً در کنار آن‌ها خواهیم بود و در صورت اخذ مجوز، هیچ مخالفتی با فعالیت آن‌ها نداریم.

وی پیش از این در نشست خبری خود با گلایه از برخی صفحات اینستاگرامی که اقدام به فروش انواع شیرینی می‌کنند گفته بود: ما نسبت به فعالیت این افراد در شبکه‌های مجازی معترضیم و البته این اعتراض ما به دلیل فروش آن‌ها در شبکه‌های مجازی نیست، بلکه این اعتراض به دلیل است آن که اولاً این افراد بدون مجوزهای بهداشتی اقدام به طبخ و فروش شیرینی می‌کنند و در ثانی این محصولات را با قیمت‌های هنگفت به فروش می‌رسانند.

وی همچنین با بیان اینکه آمار دقیقی از تعداد این صفحات در دست نیست خاطرنشان کرده بود که شکایت‌هایی را از این افراد به کمیسیون‌های بهداشتی و کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1282307 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ