sport

حواشی دیدار استقلال و سایپا؛

تیم های فوتبال استقلال و ساپیا امروز ساعت 16:50 به مصاف هم رفتند.

به گزارش جی پلاس،  تیم‌های فوتبال سایپا و استقلال در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 16:50 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم می‌روند.

*  آرش رضاوند بازیکن سابق تیم فوتبال سایپا پیش از شروع مسابقه با دسته‌گل به سمت کادرفنی نارنجی‌پوشان رفت و از آنها برای حضور در زمین رخصت گرفت. همچنین بیژن طاهری و اشکان نامداری نیز که فصل گذشته در جمع آبی‌پوشان حضور داشتند، با بازیکنان استقلال خوش و بش کرده و صحنه‌های جالبی را رقم زدند.

* با گذشت حدود 15 دقیقه از مسابقه، تماشاگران همچنان در حال ورود به استادیوم هستند و هر لحظه به جمعیت آنها افزوده می‌شود. 

* نکته جالب توجه، حضور دو عضو کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برای تماشای دیدار استقلال و سایپا در ورزشگاه شهدای شهر قدس است. خواکین و بالنسیا دو عضو کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه شهدای شهر قدس حاضر شده و دیدار تیم‌های استقلال و سایپا را تماشا می‌کنند، این در حالی است که پرسپولیس در هفته پانزدهم به مصاف سایپا می‌رود و دیدار با استقلال هم برگزار شده است. سرخپوشان در جام حذفی هم در دیدار آینده باید به مصاف نفت آبادان بروند و حضور دو دستیار کالدرون در این مسابقه کمی عجیب به نظر می‌رسد.

* محمد دانشگر مدافع سابق سایپا پیش از شروع مسابقه با ابراهیم صادقی به خوش و بش پرداخت. 

* بازیکنان در فاصله 40 دقیقه تا آغاز بازی وارد زمین شدند که در این بین سیدحسین حسینی، دروازه‌بان آبی‌پوش نخستین کسی بود که وارد زمین شد.

* هواداران استقلال وریا غفوری، کاپیتان و مدافع تیم خود را تشویق کردند.

* باز هم سریال شعار علیه امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه یافت. این بار هواداران استقلال در ورزشگاه شهدای شهر قدس علیه فتحی شعار دادند.

* هواداران استقلال در اقدامی عجیب و قبل از شروع بازی علیه اشکان خورشیدی داور مسابقه موضع گرفتند و با جمله «داور پرسپولیسی نمی‌خواهیم» علیه او شعار دادند.

* هواداران استقلال در ادامه بیژن طاهری، مربی تیم سایپا را که فصل گذشته در کادرفنی استقلال حضور داشت، تشویق کردند.

* ابراهیم صادقی به سمت نیمکت استقلال رفت و با استراماچونی خوش‌وبش گرمی داشت.

* زمانی که تیم استقلال قصد عزیمت به ورزشگاه را داشت، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در اردوی آبی‌پوشان حضور یافت و با بازیکنان صحبت کرد.

* باشگاه سایپا اعلام کرده که بلیت‌فروشی تا شروع بازی ادامه دارد و تا این لحظه نیز پنج هزار بلیت فروخته شده است.

* جایگاه ویژه ورزشگاه شهدای شهر قدس در حال بازسازی است و تماشاگران امکان نشستن در این قسمت را ندارند.

* حال و هوای اهالی مردم شهر قدس امروز تحت تأثیر بازی استقلال قرار گرفته بود و بیشتر طرفداران این تیم از چند ساعت قبل بازی مقابل ورزشگاه تجمع کرده بودند.

* در حالی که از روز گذشته اعلام شده بود بلیت‌فروشی دیدار سایپا - استقلال به صورت الکترونیکی خواهد بود با توجه به خرید بلیت الکترونیکی توسط هواداران استقلال، خبری از گیت‌های الکترونیکی در ورزشگاه شهدای شهر قدس نبود.

* به خاطر نبود گیت‌های الکترونیکی و عدم کنترل بلیت از طریق کد ملی، بازارسیاه بلیت‌فروشی مقابل ورزشگاه شهدای شهرقدس ایجاد شده بود و بلیت جایگاه هواداران استقلال با قیمت‌های 20 و 50 هزار تومان به فروش می‌رسید.

* حضور عوامل حوادث برق منطقه شهرستان شهر قدس مقابل جایگاه ورودی تماشاگران ورزشگاه شهدای شهر قدس باعث شده بود تعدادی زیادی از هواداران استقلال از ترس برق گرفتگی در آن قسمت حاضر نشوند.

* باشگاه سایپا بنری روی یکی از سکوها نصب کرده است که علاوه بر آرزوی موفقیت برای این تیم، تصویر چهار بازیکن پیشین نارنجی‌پوشان که اکنون در استقلال حضور دارند روی آن نقش بسته و برای آنها آرزوی موفقیت شده است.

* بیژن طاهری و اشکان نامداری، مربیان پیشین استقلال که در سایپا حضور دارند، با برخی از بازیکنان استقلال خوش‌وبش کردند.

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا , تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا ,

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال سایپا ,

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1278184
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ