sport

5 فوروارد تکنیکی و توانمند نامزد جانشینی لوئیس سوارس در تیم بارسلونا شده‌اند.

به گزارش جی پلاس، مدیریت بارسلونا برای آینده به فکر برنامه‌ریزی است. در شرایطی که 3 ماه دیگر و اوایل ژانویه سوارس،‌33 ساله می‌شود، مدیران باشگاه به فکر انتخاب جانشین برای وی هستند.

براساس اعلام روزنامه ال‌موندو دیپورتیو، مدیریت این باشگاه بعد از ارزیابی‌های کامل فهرستی 5 نفره از فوروارد‌های که می‌توانند جای گلزن اروگوئه‌ای را پرکنند، آماده کرده است.

آنگونه که این نشریه ورزشی نوشت،‌ نخستین نامزد برای این منظور کیلین امباپه،‌ فوروارد تیم پاری‌سن‌ژرمن است. ستاره‌ای که در خط حمله تیم ملی فرانسه نیز بازی‌های قابل توجهی نشان داده است.

دومین گزینه باشگاه اسپانیایی، «هری کین»‌ مهاجم بلندقامت تیم ملی فوتبال انگلیس است.گلزنی که در موفقیت‌های تیم تاتنهام هاتسپر نقش بسزایی داشته است.

ال‌موندو همچنین از مارکوس رشفورد، فوروارد تیم ملی انگلیس و عضو منچستریونایتد به عنوان گزینه سوم نام برده و معتقد است اگر دو فوروارد قبلی، به این تیم ملحق نشوند،‌بارسا سراغ رشفورد می‌رود.

کاتالان‌ها طبق ادعای نشریه اسپانیایی، دو گزینه دیگر به عنوان مورد 4 و 5 نیز مد نظردارند.این دو شامل لاتوره مارتینس از اینترمیلان و روبرتو فیرمینو از لیورپول می‌شوند.

سوارس با تیم قهرمان لالیگا تا سال 2021 قرارداد دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1273445 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ