sport

نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم امروز برگزار شد.

به گزارش جی پلاس، محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طبق روال گذشته و هفتگی نشستی با گابریل کالدورن سرمربی تیم در باشگاه داشت.

 در این جلسه که حدود نود دقیقه به طول انجامید درباره مسائل مرتبط با تیم صحبت شد. کالدورن در آغاز نشست مراتب ابراز همدردی خود با باشگاه پرسپولیس و خانواده زنده یاد  جعفر کاشانی را اعلام و عنوان کرد با توجه به سفر به قطر نتوانستم در مراسم یادبود شرکت کنم.

کالدرون درباره وضعیت کنونی تیم گزارشی را ارائه و ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استفاده از فرصت ها بتواند در بازی‌های باقیمانده نتایج بهتری گرفته و انتظارات هواداران را برآورده کند.

کالدرون گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما برای تکرار قهرمانی‌ها فقط یک انتظار داریم و آن وجود شرایط برابر عادلانه برای رقابت است و امیدوارم اینطور نباشد که چون پرسپولیس سه دوره متوالی قهرمان لیگ شده فشارهایی روی تیم ما وجود داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس در این جلسه مراتب ناراحتی و گلایه خود از احکام صادر شده و محرومیت‌ها را اعلام داشت و تاکید کرد این محرومیت‌ها به تیم ما آسیب می‌زند و ضمن احترام به مسئولان انتظار داریم رویه برای همه تیم ها یکسان باشد.

کالدورن درباره موعد بعدی پرداخت مطالبات بازیکنان هم با  انصاری فرد  صحبت کرد و انصاری فرد در این باره گفت: پیگیر آن هستیم که هر چه زودتر  پرداختی دیگری به اعضای تیم داشته باشیم.

گابریل کالدرون  بار دیگر به مدیر عامل باشگاه گفت: برای من اولویت در پرداخت مطالبات و حق و حقوق بازیکنان و اعضای کادر تیم است نه خودم  و این موضوع  با تقدیر مدیرعامل باشگاه همراه بود.

همچنین در جلسه امروز، حضور مهرداد خانبان در کادر فنی پرسپولیس قطعی شد و این مربی که تجربه زیادی در کار آنالیزوری دارد، از فردا در تمرینات  حضور خواهد یافت و به عنوان آنالیزور جدید  به کادر فنی اضافه می‌شود.

در این جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره برخی مسایل و برنامه‌های پیش رو با کالدرون صحبت کرد و  هماهنگی‌های لازم انجام شد.

انصاری فرد این جلسه را خوب ارزیابی کرده و از حمایت همه جانبه باشگاه پرسپولیس از سرمربی تیم تاکید کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1273148 منبع: سایت رسمی باشگاه پرسپولیس
ارسال نظر

موضوعات داغ