sport

سرمربی بلژیکی تیم ملی در دومین تمرین تیم ملی به طور مکرر با ملی‌پوشان شوخی کرد و موجب شادابی این تمرین شد.

به گزارش جی پلاس، دومین روز از تمرینات آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از مصاف با کامبوج در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های 2023 چین، امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

* تمرین شاگردان ویلموتس با حضور 19 بازیکن از ساعت 16 آغاز شد که غایبان تمرین، سیدمجید حسینی، میلاد محمدی، مهرداد محمدی و مهدی طارمی بودند. 

* از ابتدا دروازه‌بان‌ها در غیاب اسپینوزی زیر نظر محمد حبیبی تمرینات اختصاصی را دنبال کردند و 16 بازیکن دیگر نیز در چهار گروه چهار نفره، تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

* تمرینات تاکتیکی بازیکنان به این صورت بود که گروه‌های چهار نفره با عبور از موانع، کُنزها، حلقه‌ها و نیزه‌هایی که تعبیه شده بود، به سمت چهار مربی تیم ملی حرکت می‌کردند و سپس وظیفه داشتند ضربات متنوعی را با دو پا و سر به توپ بزنند. در این تمرین، مارک ویلموتس، مانو فریرا، وحید هاشمیان و کوین مینی پا به توپ شدند. 

این تمرین پس از 15 دقیقه متوقف شد و بازیکنان کارهای کششی را انجام دادند. پس از 25 دقیقه نیز بازیکنان به استراحت کردن پرداخته و ادامه تمرینات پشت درهای بسته برگزار شد.

دیدار ایران - کامبوج در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت‌های 2023 از ساعت 17 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1271442
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ