sport

رقابت‌های پاراشنای قهرمانی جهان - لندن؛

در نخستین روز از رقابت‌های شنای قهرمانی جهان معلولان، نابینایان و کم‌بینایان شاهین ایزدیار در جایگاه دهم و ضیغمی در جایگاه دوازدهم ایستادند.

به گزارش جی پلاس، در نخستین روز از رقابت‌های شنای قهرمانی جهان معلولان و نابینایان و کم بینایان که در لندن در حال برگزاری است، شاهین ایزدیار در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر آزاد با ثبت رکورد۲۶ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه در رده دهم جهان ایستاد.

سینا ضیغمی‌نژاد دیگر نماینده کشورمان در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر آزاد با ثبت رکورد ۲۶.۶۸ در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

به این ترتیب نمایندگان پاراشنای کشورمان در بخش جانبازان و معلولان و ماده ۵۰ متر آزاد از راهیابی به فینال مسابقات بازماندند.

تیم ملی شنا و جانبازان و معلولان کشورمان با ترکیب شاهین ایزدیار و سینا ضیغمی‌نژاد و هدایت مهدی ضیایی مربی تیم ملی در این رقابت‌ها حضور دارد.

 این مسابقات برای دومین بار در لندن برگزار می‌شود و تا ۲۴ شهریور ماه نیز ادامه دارد. در این رویداد سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو توزیع خواهد شد.

هم‌چنین در ادامه رقابت‌های پاراشنای قهرمانی جهان در لندن، محمدحسین کریمی جهان آبادی در رقابت‌های مقدماتی ماده ۱۰۰ متر کرال پشت به عنوان دهم و در رقابت‌های ماده ۴۰۰ متر آزاد که به صورت ادغامی برگزار شد، به عنوان شانزدهم دست یافت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی ایزدیار
کدخبر: 1254011
ارسال نظر

موضوعات داغ