sport

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

به گزارش جی پلاس، در پی شکایت الیاس صالحی از باشگاه نود ارومیه (ماشین‌سازی)، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین درباره هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

* با توجه به شکایت میلاد سوری از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین در مورد هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی مواجه نیست.

* براساس رأی صادر شده در پرونده شکایت رضا طلایی‌منش از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ دو میلیارد و 100 میلیون بابت مبلغ پرداخت نشده به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت باشگاه ساحلی شهریار ساری از سینا رحمتی، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد، دادخواست باشگاه شهریار ساحلی وفق بند 11 ماده 11 آیین دادرسی کمیته وضعیت مصوب 1396 به دلیل عدم رفع نقص در مهلت مقرر مردود اعلام می‌شود.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1253459 منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

موضوعات داغ