sport

بایرن مونیخ با هافبک کروات اینتر به توافق نهایی رسید و با قراردادی یک ساله به ارزش 5 میلیون یورو او را به صورت قرضی جذب کرد.

به گزارش جی پلاس، سرانجام بایرن مونیخ یک خرید بزرگ در تابستان داشت و با هافبک کروات اینتر به توافق نهایی رسید. بعد از آنکه لروی سانه از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و حضور او در بایرن مونیخ منتفی شد این تیم خیلی سریع به سراغ ایوان پرسیچ رفت و با او به توافق نهایی رسید.

این بازیکن کروات تست پزشکی بایرن مونیخ را پشت سر گذاشت تا رسما راهی این تیم شود. او گفت: بله من با بایرن مونیخ به توافق نهایی رسیدم و تست پزشکی این باشگاه را پشت سر گذاشتم.

قرارداد پرسیچ با بایرن مونیخ یک فصل و به صورت قرضی خواهد بود. بایرن می‌تواند این بازیکن را با 25 میلیون یورو به صورت نهایی از اینتر خریداری کند و رقم او برای یک فصل 5 میلیون یورو است.

پرسیچ سابقه حضور در بوندسلیگا را دارد و پیش از این با پیراهن دو تیم دورتموند و ولفسبورگ بازی کرده است. او از سال 2015 در اینتر بازی می‌کند و همواره از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار تیمش بوده است اما بعد از آمدن کونته جایی در تفکرات این مربی باتجربه نداشت و به همین خاطر اینتر را ترک و راهی بایرن مونیخ شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1236598
ارسال نظر

موضوعات داغ