sport

باشگاه رئال مادرید پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را برای خرید نیمار پذیرفته اما جذب او را مشروط به رخ دادن یک اتفاق می‌داند.

به گزارش جی پلاس، باشگاه رئال مادرید به پاری‌سن‌‌ژرمن برای خرید نیمار پاسخ مثبت داده اما باشگاه اسپانیایی اعلام کرده تنها در صورتی برای خرید مهاجم برزیلی PSG‌ قدم برخواهد داشت که تکلیف سه بازیکن مازادش در تابستان امسال مشخص شود.

سه بازیکنی که رئال مادرید امسال در لیست فروش خود گذاشته، گرث بیل،‌ خامس رودریگس و ماریانو هستند که دو تای اول به ترتیب مشتریانی از چین و ایتالیا داشته‌اند و سومی هنوز پیشنهاد قابل توجهی دریافت نکرده است.

لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم روز گذشته (شنبه) اعتراف کرد که مذاکرات این باشگاه با مشتری نیمار وارد جدی شده است اما مشخص نکرد که این مشتری پروپاقرص رئال مادرید است یا نیمار، البته باشگاه پاریسی با توجه به سابقه اختلافاتش با بارسلونا ترجیح می‌دهد که نیمار را به رئالی‌ها بفروشد اما خود بازیکن بازگشت به بارسلونا را ترجیح می‌دهد.

طبق اعلام نشریه مارکا، قرارداد نیمار ممکن است روی رقمی معادل 190 میلیون پوند بسته شود که اگر این خرید توسط رئال مادرید انجام شود، مجموع خریدهای تابستانی این باشگاه را به 500 میلیون پوند افزایش می‌دهد. رئال مادرید و بارسلونا تا روز دوم سپتامبر مهلت دارند بازیکن جدید خریدار کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1235600 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ