sport

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از اعلام آمادگی ایران برای میزبانی مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا (APC) در سال ۲۰۲۱ خبر داد.

به گزارش جی پلاس، هادی رضایی در این باره گفت: طی فراخوان ارسال شده به کشورهای عضو کمیته پارالمپیک آسیا، از کشورهای داوطلب برای میزبانی مجمع عمومی این کمیته  در سال‌های 2021 و 2023 دعوت شده تا ضمن آگاهی از شرایط میزبانی، آمادگی خود را برای برگزاری این نشست مهم اعلام نمایند.

رضایی خاطر نشان کرد: پس از مطالعه فراخوان و شرایط اعلام شده، کمیته ملی پارالمپیک ایران آمادگی خود را برای میزبانی مجمع عمومی APC در سال 2021 اعلام کرد و امیدواریم مورد قبول واقع شود.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک افزود: در مجمع عمومی APC اعضا هیات رئیسه، پرسنل APC، روسای کمیته‌های ملی پارالمپیک از کشورهای عضو، روسای فدراسیون‌های جهانی و منطقه‌ای و مهمانان ناظر حضور دارند و برگزاری این مجمع فرصت بسیار مناسبی برای برقراری تعاملات با اعضای APC و کشورهای عضو آن است و در مجموع 150 نفر از مسئولین ورزش افراد دارای معلولیت از سراسر جهان در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: علاوه بر برگزاری مجمع عمومی، کنفرانس APC، نشست های مربوط به کمیته‌های دائمی اعم از ورزشکاران، ورزش زنان، اخلاق و حقوق، علوم ورزشی و پزشکی، بازی‌های و توسعه ورزشی و نیز مراسم اهدای جوایز APC طی هشت روز اقامت مهمانان برگزار خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1216457 منبع: سایت کمیته ملی پارالمپیک
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ