life

دارنده مدال های طلای جهان و نقره المپیک با بیان اینکه علیرضا دبیر از قهرمانان شناسنامه دار کشتی ایران است، گفت: امیدوارم وی بتواند با همدلی و اتحاد کشتی ایران را به جایگاه خود برساند.

به گزارش جی پلاس، عباس جدیدی در مراسم معارفه رییس فدراسیون کشتی با درخواست علیرضا دبیر برای حاضرین دقایقی را صحبت کرد. جدیدی با تبریک به جامعه پرافتخار کشتی برای انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رییس فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم دبیر که یکی از قهرمانان شناسنامه دار ورزش و کشتی ما است در مسئولیت جدید خود موفق باشد.

 وی افزود:خط قرمز همه ما شهدایمان هستند و بیاد داریم که در جنگ حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند و دنیا ارتش عراق را با ۹ سپاه زرهی تا بن دندان مسلح تجهیز کردند اما چیزی که باعث شد به هدفشان نرسند اتحاد و همدلی مردم ایران بود. در زمان جنگ چیزی به نام اصلاح طلب و اصولگرا معنا نداشت و همه یکصدا از مملکت دفاع کردند.الگوی اول ما باید شهدا باشند چرا که عزت و عظمت فعلی حاصل جانفشانی آن هاست.

جدیدی با اشاره به وضعیت کشتی گفت: موانع بزرگتر از این را هم از سر راه برداشته ایم و الگویمان در این راه باید شهدا باشند .باید با یکدلی  و وحدت راهمان را طی کنیم تا شاهد موفقیت در رقابت های جهانی و المپیک باشیم.

وی در پایان گفت: دبیر از قهرمانان خوب و فعال واز مدیران زحمتکش است که امیدوارم در مسئولیت جدید موفق باشد و با همدلی و اتحاد کشتی ایران را به جایگاه خود برساند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1215589
ارسال نظر

موضوعات داغ