sport

سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره بودجه این باشگاه، وضعیت نقل و انتقالات و پرونده‌های درگیر این تیم اصفهانی توضیح داد.

به گزارش جی پلاس، احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص بودجه این باشگاه اظهار کرد: بودجه باشگاه برای فصل جدید حدود ۵۰ میلیارد است و ۲۵ میلیاردی که از آن صحبت می‌شود، کمکی است که کارخانه ذوب آهن به باشگاه می‌کند. راه‌های درآمدزایی دیگری نیز از طریق اسپانسرها خواهیم داشت. روز گذشته جلسه هیأت مدیره داشتیم و تعاملات خوبی میان رئیس باشگاه و کارخانه نیز وجود دارد. مصمم هستیم که بقیه بودجه را از طریق راه‌هایی که تعریف می‌شود تأمین کنیم و نگرانی موجود را برطرف کنیم.

او در رابطه با رشته‌هایی که باشگاه در آن تیم‌داری می‌کند ادامه داد: قرار است در جلسه آینده هیأت مدیره، مدیرعامل باشگاه گزارشی آماده کند و تصمیم گیری در خصوص تیم‌ها در آن جلسه مشخص خواهد شد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در ارتباط با سربازان تیم فوتبال ذوب آهن افزود: این افراد بازیکنان ذوب آهن هستند و اسم آنها نیز برای مسابقات ثبت شده است. همچنین علیرضا منصوریان روی این سه نفر حساب ویژه‌ای باز کرده و به همین علت آن‌چنان وارد نقل و انتقالات نشدیم. این سه بازیکن به تیم اضافه خواهند شد. ان‌شاءالله مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز کمک می‌کند که این سه بازیکن هرچه زودتر آزاد شوند که بتوانند سریع‌تر به تمرینات اضافه شوند.

جمشیدی در خصوص به تعویق افتادن قرعه کشی لیگ برتر و استانداردسازی ورزشگاه‌ها افزود: ضلع شمالی ورزشگاه در حال آماده سازی است و فکر می‌کنم تا شروع لیگ آماده شود. ورزشگاه فولادشهر جزو ورزشگاه‌هایی است که استانداردهای کلی را دارد و اگر نواقص جزئی نیز وجود داشته باشد، برطرف خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به نقل و انتقالات و شرایط اوساگونا، خاطرنشان کرد: وضعیت اوساگونا از دید ما تمام شده است. اعتبارات ما مشخص است و با مبلغی که او گفت به توافق نرسیدیم. منصوریان دو بازیکن خارجی را مد نظر دارد که قرار است در روزهای آینده در اصفهان بر سر تمرینات حاضر شوند و بازیکن مدنظر ایشان را جذب خواهیم کرد.

جمشیدی در خصوص رضا شکاری هم گفت: همان طور که سعید آذری اعلام کرد به دنبال شکایت خود هستیم. نمی‌گذاریم حق و حقوق باشگاه ضایع شود و مطمئناً پرونده را دنبال خواهیم کرد تا رأی نهایی صادر شود.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ادامه داد: شکایت باشگاه ذوب آهن به علت فسخ یک طرفه رضا شکاری است و این در حالی است که او با باشگاه قرارداد داشته است. باشگاهی که ضربه بیشتری می‌خورد، باشگاه روسی است که این بازیکن را جذب کرده است. باشگاه فعلی این شخص وقتی متضرر می‌شود که شکاری محروم شود و نتواند برای این تیم بازی کند.

وی با اشاره به شرایط تیم فوتبال ذوب آهن، خاطرنشان کرد: تیم با کادر فنی در حال تمرین است و دوران بدنسازی خود را تمام کرده‌اند. وارد بخش تمرینات فنی و مسابقات دوستانه شده‌اند. گویا شهرهای مشهد و خوزستان برای بازی دوستانه مد نظر علیرضا منصوریان است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1209513 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ