sport

تیم ملی والیبال دانشجویان ایران قهرمان دور قبل بازی‌های یونیورسیاد در ادامه نمایش ضعیف خود این بار نیز برابر برزیل شکست خورد و چهارمین شکست متوالی را در مرحله گروهی تجربه کرد.

به گزارش جی پلاس، در ادامه رقابت‌های والیبال سی امین دوره رقابت‌هاییونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا، تیم ملی والیبال دانشجویان ایران در چهارمین و آخرین دیدار مرحله گروهی برابر برزیل با نتیجه سه بر صفر (۲۵ بر ۱۸)، (۲۵ بر ۲۱) و (۲۵ بر ۱۸) شکست خورد و چهارمین شکست متوالی را متحمل شد.

والیبال دانشجویان ایران طی روزهای قبل نیز مقابل تیم‌های فرانسه، لهستان و کانادا به ترتیب با نتایج ۳ بر ۲، ۳ بر صفر و ۳ بر ۲ متحمل شکست شده بود.

به این ترتیب از گروه سوم این رقابت‌ها تیم‌های فرانسه و لهستان به دور بعد صعود کردند و تیم والیبال ایران شانس حضور در جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها را از دست داد.

تیم والیبال دانشجویان ایران ۲ سال قبل و در جریان بیست و نهمین دوره بازی‌های آسیایی عنوان قهرمانی را بدوتشکست از آن خود کرد.

رقابت‌های مرحله مقدماتی والیبال این دوره یونیورسیاد با حضور ۲۰ تیم و در قالب ۴ گروه پیگیری شد.

در پایان هفتمین روز از سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان، کاروان ایران با کسب ۳ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز در رده دهم جدول ایستاد.

سید میرهاشم حسینی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندوی ایران با کسب مدال طلا تنها مدال آور روز هفتمیونیورسیاد برای کاروان ایران بود.

سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان به میزبانی ایتالیا در حال برگزاری است و ایران با ۴۱ ورزشکار در ۴ رشته والیبال، تکواندو، تیراندازی و تیر و کمان در این رقابت‌ها شرکت کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1209159
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ