sport

مدیرعامل استقلال می‌گوید که روند مذاکره با استراماچونی همانند یک ماراتن بود.

به گزارش جی پلاس، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره انتخاب استراماچونی بهعنوان سرمربی جدید آبی‌های پایتخت اظهار کرد: تاریخ اعلام سرمربی طولانی نشد بلکه روند مذاکره طولانی شد و یک ماراتن مذاکره داشتیم. به لطف خدا ایناتفاق مثبت برای باشگاه استقلال رخ داد. ما بیش از دو هفته مذاکره طولانی مدت داشتیم. او در این مدت در حال بررسی شرایط سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استقلال بود و در همین هفته گذشته دستیاران او به ایران آمدند و امکانات استقلال را بررسی کردند. در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان و صحبت‌های فی‌مابین، بامداد امروز قرارداد نهایی امضا شد و او به مدت دو فصل بهعنوان سرمربی استقلال فعالیت می‌کند. امیدواریم حضور ایشان منشأ خیر و برکت برای باشگاه بزرگ استقلال باشد و این تیم را به جایگاه اصلی‌اش بازگرداند.

او درباره مبلغ قرارداد استراماچونی با استقلال گفت: او با مطالعه کامل به استقلال آمده و در جریان تاریخ استقلال بود. در این مدت طولانی برای من جالب بود که شاید تنها آیتمی که درباره آن صحبت نشد، مبلغ قرارداد بود. او از جمله مربیانی بودند که بیشتر دنبال امکانات باشگاه بودند تا بتوانند دانش و تجربه خودش را منتقل کند. امیدواریم این اتفاق خوب و میمون برای استقلال رخ دهد.

مدیرعامل استقلال درباره آخرین وضعیت سید مهدی رحمتی که اخباری مبنی بر حضورش در باشگاه پدیده وجوددارد، بیان کرد: من هم این خبر را در فضای مجازی دیدم و هنوز با او صحبت نکردم، در نتیجه اطلاع خاصی راجع بهاین موضوع ندارم. قرارداد رحمتی با استقلال تمام شده ولی قطعاً با او راجع به تمدید قرارداد صحبت خواهیم کرد.

فتحی در ادامه درباره وضعیت پژمان منتظری برای ماندن در استقلال گفت: هنوز او را پس از بازی دوستانه با کره ندیدم ولی قطعاً زمانی که برگردد با او صحبت می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا وریا غفوری و علی کریمی در استقلال ماندنی شدند، توضیح داد: با این دو بازیکنمذاکره داشتیم ولی هنوز نتیجه نهایی مشخص نیست. وضعیت این دو بازیکن، امروز یا فردا مشخص می‌شود و بهاطلاع هواداران می‌رسانیم.

مدیرعامل استقلال درباره پاتوسی تصریح کرد: در مورد پاتوسی، باشگاه استقلال باید به باشگاه کیپ‌تاون پرداختی داشته باشد و به همین دلیل با باشگاه کیپ تاون صحبت می‌کنیم.

فتحی در پاسخ به این سوال که آیا با بازیکن جدیدی قرارداد امضا کردند، اظهار کرد: با ۳-۴ بازیکن صحبت کردیم که هنوز نهایی نشده و در روزهای آینده اعلام می‌کنیم.

فتحی در خاتمه درباره پرونده شفر و وضعیت او افزود: امیدوارم پرونده شفر با خوبی و خوشی ختم شود. برای او در ادامه مسیر آرزوی توفیق و موفقیت دارم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1200144
ارسال نظر

موضوعات داغ