sport

محمدحسن‌ انصاری‌فرد،‌ رئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: اگر تیم ملی فوتسال ما در جهان سوم است، به خاطر فعالیت خوب باشگاه‌هاست.

به گزارش جی پلاس، نشست هم‌اندیشی و مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال کشور از صبح امروز (یکشنبه) در شهر ساری و به میزبانی باشگاه شهروند و با حضور انصاری‌فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال، جابری دبیر سازمان لیگ فوتسال، بهروان و نجاریان رؤسای هیئت فوتبال استان مازندران و شهر ساری و با حضور اعضای هیئت رئیسه فوتسال و مدیران تیم‌های حاضر در لیگ برتر و رؤسای هیئت‌های فوتبال استان‌ها برگزار شد.

غلامرضا بهروان، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در این نشست ضمن خیرمقدم به حاضرین اظهار داشت: فوتسال کشور در طول این سال‌ها پیشرفت چشمگیری داشته است که همه‌ی این پیشرفت‌ها حاصل زحمات شما باشگاهداران است. از تمامی کسانی که زحمت کشیدند تا فوتسال ما راست قامت شود، تشکر می‌کنم.

بهروان ضمن حمایت از باشگاهداران بیان کرد: حقوق بازیکنان باید حفظ شود. ما از بخش خصوصی دعوت می‌کنیم، ولی چه حمایتی از بخش خصوصی می‌شود؟ چه اشکالی دارد فوتسال مستقل شود؟ همه‌ی ما باید آموزش ببینیم تا موفق شویم. بازی‌های فوتسال باید پخش مستقیم شود، چون اگر بازی‌های فوتسال پخش و به آن توجه شود، می‌تواند درآمدزا شود.

در ادامه نیز محمدحسن انصاری‌فرد، رئیس سازمان لیگ فوتسال افزود: باشگاه‌ها باید از هزینه‌های غیرضروری پرهیز کنند. می‌دانم که شرایط کار و تیم‌داری سخت است. امسال هم شرایط مالی و اقتصادی به تیم‌ها فشار آورده است، ولی امیدواریم با کاهش هزینه‌ها فصلی موفق را سپری کنیم. باشگاه‌ها باید از هزینه‌های غیرضروری پرهیز کنند، چون بحث اقتصادی در این فصل از بحث‌های جدی است.

وی ضمن تشکر از باشگاه‌ها و اعضای هیئت رئیسه، گفت: اعضای هیئت رئیسه فوتسال به تمام امورات فوتسال مسلط هستند و به تمامی کارها اشرافیت دارند. انتظار داریم مدیران باشگاه‌ها فعال‌تر باشند و بیشتر خودشان را نشان بدهند.

انصاری‌فرد با بیان اینکه جذب حامی مالی از برنامه‌های مهم ماست، افزود: دنبال جذب اسپانسرها هستیم تا بتوانیم به باشگاه‌ها کمک کنیم. 

این مسئول از رایزنی‌ها برای پخش زنده بازی‌های فوتسال خبر داد و گفت: هماهنگی‌ها برای پخش مستقیم لیگ برتر فوتسال در شبکه سه صورت گرفته است تا هر هفته یک بازی مهم به صورت زنده پخش و شرایط برای جذب اسپانسرها و توجه بیشتر به فوتسال مهیا شود.

انصاری‌فرد موفقیت تیم‌های ملی را حاصل دسترنج باشگاه‌ها عنوان کرد و افزود: اگر تیم ملی ما در جهان سوم است به خاطر فعالیت خوب باشگاه‌های ماست که تیم ملی ما در چنین رده‌ای است، وگرنه چنین موفقیتی حاصل نمی‌شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم امسال سال بهتری نسبت به سال گذشته باشد، بیان کرد: باید با برگزاری خوب و بدون حاشیه بودن این جایگاه را به دست بیاوریم. خودمان باید بیشتر مراعات کنیم. باید فضای فوتسال را آرام‌تر کنیم تا موفق‌تر شویم. رقابت و هیجان جای خودش، ولی باید فضای فوتسال فضای جوانمردی باشد تا بتوانیم از کمک‌های سرمایه‌گذران استفاده کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1198975 منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

موضوعات داغ