sport

خبری از توافق با استراماچونی نیست؟

باشگاه استقلال درباره انتخاب سرمربی جدید خود، اطلاعیه شبانه صادر کرد که نشان می دهد فعلا خبری از توافق با استراماچونی در کار نیست.

 به گزارش جی پلاس؛ باشگاه استقلال در ساعات اولیه بامداد امروز  (جمعه - 17 خرداد 98 ) اطلاعیه ای را به شرح زیر منتشر کرد: 

باشگاه استقلال همواره اولویت خود را رضایت خاطر هواداران گرامی دانسته و هواداران را سرمایه اصلی و مالکان این باشگاه می داند. انتخاب سرمربی جدید نیز در حال حاضر دغذغه اصلی هواداران است که باشگاه به خوبی بر این مساله واقف بوده و  به همین جهت گزارشی در این خصوص تقدیم هواداران می نماید:
١. از زمان تعلیق همکاری با آقای وینفرد شفر، مدیران باشگاه مذاکرات خود را با گزینه های سرمربیگری آغاز  و این گفت و گوها باجدّیت تمام وتاحصول نتیجه نهایی ادامه دارد. باشگاه استقلال قصد دارد بهترین گزینه را به عنوان مرد اول نیمکت خود انتخاب کند و این موضوع نیازمند دقت و زمان کافی است.
٢. یکی از گزینه های اصلی برای سرمربیگری استقلال، آندرا استراماچونی است که مذاکرات مثبتی با این مربی انجام شده اما تا این لحظه به نتیجه نهایی منجرنگردیده است. باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی خود هرگزاز خط قرمزهایش عبور نخواهدکرد. احترام به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ حرمت، شان و اعتبار باشگاه بزرگ استقلال به عنوان باشگاهی که دارای قدمت و افتخارات بسیار و دهها میلیون هوادار است، خط قرمزهای باشگاه بوده که برای جذب سرمربی جدید باید مورد توجه قرار گرفته که به هیچ وجه قابل معامله نمیباشد. 

٣. مدیران باشگاه استقلال به صورت شبانه روزی با سایر گزینه ها در حال مذاکره بوده و همه توان خود را به کار گرفته تا در اولین فرصت بهترین انتخاب را داشته باشند. تمامی اخباری که در سایر رسانه ها و فضای مجازی منتشر میشود، تنها گمانه زنی بوده وقابل استناد نمیباشد و به محض توافق نهایی با سرمربی جدید باشگاه استقلال، این موضوع از طریق رسانه های رسمی باشگاه به اطلاع رسانه های محترم و هواداران گرامی خواهد رسید. مجددا از هواداران فهیم و گرانقدر استقلال تقاضامندیم در یکی از سخت ترین خردادهای باشگاه، اجازه دهند مدیران و معتمدین خود در آرامش و به دور از هیاهو، مذاکرات با سرمربیان مورد نظر را ادامه دهند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1198352 منبع: باشگاه استقلال
ارسال نظر

موضوعات داغ