sport

اروی رنار، سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش نسبت به شایعات اخیر مطرح شده واکنش نشان داد.

به گزارش جی پلاس، نشریه «اکیپ» فرانسه اخیراً با انتشار خبری مدعی شد اِروی رنار تصمیم به قطع همکاری با فدراسیون فوتبال مراکش پس از مسابقات جام ملت‌های آفریقا 2019 گرفته و از تصمیم خود هم بازنخواهد گشت. از تیم‌های ملی ایران، عربستان، قطر و تیم‌های باشگاهی لیون، الاهلی مصر و زمالک مصر نیز به عنوان مشتریان اصلی وی یاد شده بود.

این سرمربی فرانسوی اما در واکنش به شایعات مطرح شده با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «شایعه... این دروغ‌هایی است که توسط حسودان درست شده است. این شایعات توسط احمق‌ها تکرار می‌شود و احمق‌‌ها هم باورش می‌کنند چون انسان‌های باهوش پیش از باور کردن چنین شایعاتی، آن را بررسی می‌کنند».

همچنین اخیراً سایت مراکشی «le360» خبر داده بود در هفته گذشته نشستی مخفیانه بین مدیران فدراسیون فوتبال مراکش و اعضای کادر فنی تیم ملی مراکش صورت گرفته و اروی رنار به این نشست دعوت نشده است. این سایت مدعی شده بود فدراسیون فوتبال مراکش و این سرمربی فرانسوی به توافق با یکدیگر برای ادامه همکاری نرسیده‌اند.

فوزی لقجع، رئیس فدراسیون فوتبال مراکش اما شایعات مطرح شده در خصوص بروز اختلاف با اروی رنار را تکذیب و تأکید کرد رابطه خوبی با این سرمربی فرانسوی دارد. همچنین این فدراسیون شایعه نشست مخفیانه بین مدیران فدراسیون فوتبال مراکش و اعضای کادر فنی تیم ملی مراکش را بی‌اساس خواند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1186230
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ