sport

دایی برنده متولد شده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازی ساده‌ای برابر سایپا نخواهند داشت.

به گزارش جی پلاس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار کرد: به خاطر برد برابر الاهلی یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم. از هوادارانمان در دوبی تشکر می‌کنم. فردا یک بازی جدید داریم و وقت جشن گرفتن نداریم. سایپا منتظر ما است. حریفی که تکلیف خودش را روشن کرده است و در حاشیه امنیت قرار دارد و برای گرفتن رده‌های بالای جدول امیدوار نیست. این می‌تواند برای ما بزرگ‌ترین خطر باشد چون تحت فشار نیستند. به جز انگیزه ورزشی که بزرگترین انگیزه در مقابل قهرمان کشور خواهد بود. انتظار یک نبرد سخت و سنگین را دارم. مقابل استقلال بازی سایپا را دیدید که تا دقایق آخر می‌خواستند بازی را ببرند.

او ادامه داد: اصلاً به این فکر نخواهیم کرد که کار آسان خواهد بود. ما هرگز بازی ساده‌ای مقابل سایپا نداشته‌ایم. پارسال بهترین بازی را مقابل این تیم برگزار کردیم و بازی را دو بر یک باختیم. در مورد تیم خودم باید بگویم خستگی داریم که نمی‌شود از آن فرار کرد. به خاطر مصدومیت روی نورالله‌ی نمی‌توانیم حساب کنیم. همینطور روی شایان مصلح که مصدومیتی از ناحیه زیر شکم دارد همینطور انصاری و ماهینی. همیشه بازی پیش روی ما مهم‌ترین بازی ما است. در واقع فردا مهم‌ترین بازی را مقابل سایپا خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در مورد تغییر نفرات تیمش در بازی با سایپا هم بیان کرد: تیم ما از لحاظ سازماندهی بازی بهتر و بهتر می‌شود. با توجه به اینکه هر ۴ روز یک بار متأسفانه و غمگینانه بازی داریم و همینطور نداشتن وقت کافی برای هماهنگی بیشتر. در مقایسه با بازی با الاهلی تغییراتی خواهیم داشت.

برانکو در مورد وضعیت عالیشاه هم گفت: عالیشاه خیلی خوب کار می‌کند اما در لیست بازی با سایپا نیست اما برای بازی با ذوب‌آهن قطعاً در لیست خواهد بود.

او در پاسخ به این پرسش که چرا خیلی وقت است شادابی و خنده‌رویی در چهره‌اش دیده نمی‌شود، اظهار کرد: سوال خوبی است. شاید ظاهر من نشان نمی‌دهم اما خیلی راحت هستم و با بازیکنان خیلی خوب کار می‌کنم و اصلاً احساس فشار نمی‌کنم. اما شاید به خاطر اینکه فواصل بازی‌ها کم است و فشار زیاد می‌شود. به هر حال خیلی سرحال هستم. یک روز از بازیکنان به خاطر همین مسأله‌ای گفتید عذرخواهی کردم چون خیلی از آن‌ها تعریف نکردم در حالی که آن‌ها لیاقتش را دارند. شاید فکر کرده باشند من از دستشان ناراحت هستم اما نه اینگونه نیست. من روی بازی‌ها تمرکز دارم چون هر بازی برای ما مهم است.

سرمربی پرسپولیس در مورد تقابلش با علی دایی هم بیان کرد: در مورد آقای دایی بارها صحبت کرده‌ام. او برنده متولد شده است و همین خصوصیت او را در زندگی شخصی و ورزشی موفق کرده است. وقتی تمرین داشتیم تا وقتی که تیم او برنده نمی‌شد تمرین را قطع نمی‌کردیم. الان او این خصلت را به بازیکنانش انتقال می‌دهد. با هر تیمی که بازی می‌کند سعی می‌کند که تیمش هجومی باشد.

برانکو در مورد اینکه هواداران پرسپولیس در یک نظرسنجی بین دو گزینه تمدید قرارداد با برانکو و یا حضور دوباره در فینال آسیا، گزینه اول را انتخاب کرده‌اند اظهار کرد: من خوشحال هستم که هواداران این طوری فکر می‌کنند. این برای من یک تأیید بزرگ است. همه تلاش ما به خاطر هواداران است. می‌دانید که ما چقدر از سمت آن‌ها حمایت می‌شویم. امیدوارم که فردا هم کمک بزرگی به ما بکنند. من هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم اما در فوتبال قرارداد معنی خاصی ندارد چون معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتد. مهم‌ترین مساله این است که من از کار کردن با بازیکنان لذت می‌برم. اما اینکه چه اتفاقی یک ماه یا دو ماه یا شش ماه آینده می‌خواهد بیافتد معلوم نیست. در فوتبال اتفاقات سریع می‌افتند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1162438
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ