sport

پس از باخت استقلال در دربی 89؛

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال از عملکرد تیمش در دربی هشتادونهم تهران ابراز رضایت کرد.

به گزارش جی پلاس، وینفرد شفر پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر پرسپولیس در دربی 89 اظهار داشت: یادم است که سه ماه پیش وقتی بحث دربی می‌شد، کسی فکر نمی‌کرد در روز دربی این بازی بین تیم‌های اول و دوم جدول باشد. ما سخت برای این جایگاه تلاش کردیم، بد بازی نکردیم و فقط یک موقعیت کرنر بود که آمادگی دفع توپ را نداشتیم و همان توپ گل شد.

 دربی را از دست دادیم اما قهرمانی را نه
وی افزود: ما در این بازی موقعیت‌هایی روی کرنر، ضربات ایستگاهی، پنالتی و ارسال‌ها داشتیم، اما نتوانستیم از این موقعیت‌ها استفاده کنیم و نتیجه را واگذار کردیم. شاید هواداران استقلال در همه جای دنیا ناراحت باشند. دربی برای آنها مهم بود. ما دربی را از دست دادیم، اما قهرمانی را نه و برای آن تلاش می‌کنیم. ما قبل از دربی یک تیم دیگر بودیم و امروز یک تیم دیگر. دیروز وریا غفوری و محمد دانشگر را داشتیم، اما آنها قبل از دربی مصدوم شدند، چون ما روی زمین چمن مصنوعی تمرین کردیم.

همه از باخت ما ناراحت شدند به غیر از یک نفر!
این مربی آلمانی خاطر نشان کرد: ما از فردا دیگر روی زمین چمن مصنوعی تمرین نخواهیم کرد. ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و نیاز به زمین خوب داریم. فکر می‌کنم همه ناراحت شدند و فقط یک نفر خوشحال شد. با این حال ما برای ادامه مسیر تلاش خواهیم کرد. بازیکنانم امروز به خوبی تلاش کردند و همان‌طور که پیش از این هم گفتم تمام این تیم برای فصل آینده باید حفظ شود.

به تیم داوری تبریک می‌گویم، قضاوت منصفانه‌ای داشتند
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به عملکرد داوران مسابقه خاطرنشان کرد: به اعضای تیم داوری تبریک می‌گویم که قضاوت منصفانه‌ای داشتند. داوری کار سختی است و قبلاً گفته‌ام که نباید به سمت داور حمله کنیم. دقیقاً همان هم شد که در نشست خبری قبل از بازی گفتم و داوری خوبی دیدیم.

قرار بود پنالتی را پاتوسی بزند نه اسماعیلی
شفر درباره انتخاب‌هایی که این فصل برای ضربه‌زنندگان پنالتی داشته و بیشتر آنها اشتباه بوده است، گفت: من نمی‌توانم به وسط زمین بروم و به بازیکنم بگویم که تو پنالتی را باید بزنی. قرار بود پاتوسی پنالتی را بزند، اما اسماعیلی توپ را از او گرفت و پنالتی را زد، در حالی که قرار بود پاتوسی پنالتی را بزند. این مسائل را هم ما باید در جلسات خودمان حل کنیم نه در مصاحبه.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1152729
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ