life

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، بر ضرورت توسعه خدمات الکترونیک تاکید کرد و گفت: امروز توانسته ایم در ۶۰۵ بیمارستان دولتی و دانشگاهی، طرح استحقاق سنجی اجرا می شود.

به گزارش جی پلاس، طاهر موهبتی، صبح یکشنبه در همایش مشترک مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی و مدیران کل سازمان بیمه سلامت، افزود: با اجرای طرح استحقاق سنجی در ۶۰۵ بیمارستان دولتی و دانشگاهی، پذیرش بدون دفترچه بیمه انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات در این بیمارستان‌ها از طریق کد ملی فرد انجام می‌شود، ادامه داد: مهم‌ترین نکته در استحقاق سنجی، رفع همپوشانی و صلاحیت خدمت مراکز درمانی است.

موهبتی ابراز امیدواری کرد که این برنامه در بخش سرپایی و بیمارستان‌های خصوصی نیز بزودی عملیاتی شود.

وی، رسیدگی اسناد الکترونیکی را مورد اشاره قرار داد و گفت: با همکاری معاونت درمان وزارت بهداشت، قرار است این برنامه ظرف یک سال آینده در سطح بیمارستان‌های دولتی عملیاتی شود.

موهبتی، رسیدگی ۲۵۰ فرم به صورت دیجیتال را یکی از ویژگی‌های اسناد الکترونیکی دانست و افزود: صدور نسخه الکترونیکی، یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بیمه سلامت در حوزه فناوری است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، بر ضرورت همکاری بخش خصوصی در پیشبرد برنامه‌های نظام سلامت تاکید کرد و گفت: ما به همکاری سازمان نظام پزشکی، نیاز داریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1137054
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ